MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC!

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC!

Mateusz Gamrot podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC! 30-latek otrzymał już datę oraz rywala, z którym zmierzy się w swoim kolejnym pojedynku.

Trzy miesiące minęły już od ostatniej walki Mateusza Gamrota w organizacji UFC. W lipcu na gali UFC Fight Night, „Gamer” w błyskawicznym tempie poddał Jeremy’ego Stephensa, co zdecydowanie przybliżyło go do czołowej „15” wagi lekkiej największej federacji na świecie. Sam zawodnik podkreślał, że chce sobie zrobić przerwę do końca roku. Najchętniej powróciłby do klatki w grudniu, a w gronie potencjalnych rywali wymieniał m.in. Tony’ego Fergusona.

„Kontrakt na walkę podpisany”

Dzisiaj za pośrednictwem swojego Instagrama, 30-latek poinformował, że podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC.


Nowy kontrakt na więcej walk oraz kontrakt na walkę podpisany! Wkrótce pewnie więcej info, kiedy i z kim.

Warto przypomnieć, że Gamrot stoczył do tej pory trzy pojedynki w UFC, a każdy z nich został nagrodzony bonusem. Zawodnik Czerwonego Smoka ma już w gablocie walkę, poddanie oraz nokaut wieczoru. Rekordzistą, jeśli chodzi o bonusy w UFC jest Justin Gaethje – który zgromadził ich siedem z rzędu!

Zobacz także:

Martyn Ford w końcu zawalczy w KSW? Jeden z właścicieli zdradził kiedy to się wydarzy!


O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

KSW 64: Patryk Kaczmarczyk jest medialny, Robert Ruchała jest stonowany: Moja skromność nie jest udawana

Już w najbliższą sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64, na której to dojdzie m.in. do pojedynku dwóch młodych wilków i na dodatek niepokonanych w zawodowych startach. W wadze piórkowej zmierzą się Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała.

Bombardier zapowiada przed walką z Pudzianem: Będę królem Polski w tej kategorii!

Już w sobotę 23 października w Łodzi będzie miała miejsce gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-7) a Serginem Ousmanem Dia (2-0).