MMA PLNajnowszeMMA-VIPMMA VIP 4: Tomasz Chic w końcu rozpoczął przygotowania do walki z ”Żuromem”! [WIDEO]

MMA VIP 4: Tomasz Chic w końcu rozpoczął przygotowania do walki z ”Żuromem”! [WIDEO]

Tomasz Chic już dwudziestego piątego lutego stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Radomianin podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Tomasz w końcu rozpoczął przygotowania.

Chic

Chic debiut odnotował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Wtedy zmierzy się z faworyzowanym – Krystianem Pudzianowskim.

Tomasz z impetem ruszył na przeciwnika. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Tomasz Chic w treningu!

Tomasz Chic rozpoczął w końcu przygotowania do walki z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Czy będzie w lepszej formie niż przy starciu z bratem Mariusza Pudzianowskiego? Tego nie można wykluczyć.

Chic w mediach społecznościowych wstawił dosłownie migawkę z treningu. Możemy na niej zobaczyć, że Tomasz trenuje w Aligatores Fight Club pod okiem Tomasza Janiszewskiego.

Posted by Freak Fight on Thursday, January 20, 2022

Zobacz także:

Brutalne zasady na WOTORE 4! Będą dozwolone kopnięcia w parterze i uderzenia głową! Widzieliście?

Już jutro w katowickiej Walcowni wraca organizacja WOTORE. Trzeba przyznać, że czwarta edycja zapowiada się ciekawie. Postanowiliśmy przypomnieć wam zasady jakie będą panować w jutrzejszych pojedynkach na gołe pięści.

WOTORE 4: Znamy kolejnych uczestników turnieju! Trener Murańskiego i doświadczony Pietraszek! Na kogo stawiacie?

Znamy następnych uczestników turnieju WOTORE 4. Trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Organizacja na gołe pięści wraca już w najbliższy piątek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis