MMA PLWotoreBrutalne zasady na WOTORE 4! Będą dozwolone kopnięcia w parterze i uderzenia głową!

Brutalne zasady na WOTORE 4! Będą dozwolone kopnięcia w parterze i uderzenia głową!

Już jutro w katowickiej Walcowni wraca organizacja WOTORE. Trzeba przyznać, że czwarta edycja zapowiada się ciekawie. Postanowiliśmy przypomnieć wam zasady jakie będą panować w jutrzejszych pojedynkach na gołe pięści.

WOTORE

W walce wieczoru Simon Henriksen zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem (15-6). W stawce pojawi się pas mistrzowski.

Simon “Savage” Henriksen pochodzący z Danii zawodnik Buddha Fight Academy. Trenuje tylko od 5 lat, a w swojej karierze stoczył już 20 walk. Jest niekwestionowaną gwiazdą federacji King Of The Streets, gdzie może się pochwalić najszybszym nokautem i serią 5 zwycięstw. Jego styl bazowy to Muay Thai, ale preferuje walki na gołe pięści.

Szalone zasady!

To nic nowego w organizacji WOTORE! Szalone zasady walki ujrzymy na jutrzejszej czwartej edycji.

Co będzie dozwolone: Uderzenia głową (również w parterze), uderzenia kolanem w parterze, soccer kicki i stompy.

Co równie ważne, aby nie było nudy – aktywna walka w parterze. Co to znaczy? Po 20 sekundach nieaktywnego pojedynku sędzia podnosi walkę do stójki.

WOTORE 4 PPV

Zobacz także:

Kim jest Simon Henriksen? Przeciwnik Michała Pasternaka na WOTORE 4!

Simon ”The Savage” Henriksen już w najbliższy piątek stoczy pierwszy pojedynek w Polsce. Duńczyk wystąpi w walce wieczoru WOTORE 4, a w stawce pojawi się pas mistrzowski. Henriksen zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem (15-6).

Stanowski ostro o licytacji Najmana! Dziennikarz przedstawia swojego bossa i maskę do licytacji! Widzieliście?

Krzysztof Stanowski w dzisiejszym odcinku ”Dziennikarskie Zero” postanowił również odnieść się do licytacji, w której bierze udział Marcin Najman. Stanowski nie może zrozumieć jak ”El Testosteron” może licytować maskę ”Słowika”. Dziennikarz postanowił przedstawić swojego bossa i maskę do licytacji, aby pomóc choremu dziecku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis