MMA PLWotoreWOTORE 4: Znamy kolejnych uczestników turnieju! Trener Murańskiego i doświadczony Pietraszek!

WOTORE 4: Znamy kolejnych uczestników turnieju! Trener Murańskiego i doświadczony Pietraszek!

Znamy następnych uczestników turnieju WOTORE 4. Trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Organizacja na gołe pięści wraca już w najbliższy piątek.

Pietraszek

W walce wieczoru zobaczymy starcie o pas mistrzowski. Doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak (15-6) zmierzy się z gwiazdą organizacji King Of The Streets – Simonem ”The Savage” Henriksenem.

Wcześniej ogłoszono, że w turnieju zobaczymy Marcina Szołtysika, Arkadiusza “Rooney” Jędraczkę, Kamila Heberleina czy Bartosza Zaczeniuka.

Trener ”Murana” podkręca tempo!

Była przerwa, a teraz Robert Maruszak chce mocno podkręcić tempo. Trener Mateusza Murańskiego walczył na ostatniej gali Krwawy Sport 4, gdzie szybko i bez problemów znokautował rywala. Teraz Maruszaka czeka udział w turnieju.

Ponadto do rywalizacji na gołe pięści wraca Krzysztof Pietraszek. Ełczanin ostatni pojedynek stoczył w turnieju GROMDA. Pietraszek był zapowiadano przy ksywie ”Doberman”. Krzysztof wystąpił na czwartej edycji Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego. Pietraszek musiał uznać wyższość Piotra ”Hulka” Bączyka.

WOTORE 4 PPV

Zobacz także:

High League 2: Kwieciński pieniądze z PPV przekaże na schronisko! “Alanik”: Ja dotrzymuję słowa! Widzieliście?

Nieco ponad miesiąc został do gali High League 2, która 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Jednym z bohaerów tego eventu będzie Alan Kwieciński, który postara się w klatce rozwiązać swój konflikt z Denisem Załęckim.

Michał Oleksiejczuk będzie sparował w WCA! Jaka będzie reakcja Oknińskiego?

5 marca do startów powróci Michał Oleksiejczuk. Topowy polski półciężki na gali UFC 272 spotka się w klatce z Amerykaninem, Dustinem Jacoby. Jak się okazuje, przygotowania 26-latka mogą odbyć się w dość niespodziewanym miejscu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis