MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: Siłowała się na rękę, a teraz skrzyżuje rękawice z uczestniczką ”Królowe Życia”!

MMA VIP 3: Siłowała się na rękę, a teraz skrzyżuje rękawice z uczestniczką ”Królowe Życia”!

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed galą MMA VIP 3. Organizacja postanowiła ogłosić większość zestawień i trzeba przyznać, że nie brakowało tych mocno kontrowersyjnych. Tym razem nie zabraknie pojedynku kobiet.

Siekacz

W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. ”El Testosteron” ponownie wraca z emerytury, aby zmierzyć się z Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim. Daro Lew będzie szukał drugiego triumfu w zawodowej karierze, a jego rywalem będzie aktor – Marek Molak.

Scandal Queen w MMA VIP!

Obecna na konferencji prasowej Urszula Siekacz zdradziła z kim chciałaby się zmierzyć w swoim debiucie. Na sali pojawił się menadżer potencjalnej rywalki i wydaje się, że wszystko jest już dograne.

Urszula znana jest z siłowania się na rękę. Siekacz miałaby się zmierzyć z Adrianną ”Scandal Queen” Eisenbach znaną z programu ”Królowe Życia”.

Zobacz także:

MMA VIP: To się dzieje! Misiek z Nadarzyna potwierdza walkę z Żuromem! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski oficjalnie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Do debiutu ”Miśka z Nadarzyna” miałoby dojść na czwartej edycji MMA VIP, która planowana jest na początek 2022 roku. Przeciwnikiem Mirosława będzie Andrzej Żuromski.

MMA VIP 3: Oficjalnie Marcin Najman wraca z emerytury! Zaskakujący przeciwnik ”El Testosterona”! Zaskoczeni?

Marcin Najman dalej zaskakuje! ”El Testosteron” oficjalnie wraca do klatki. Do najbliższego starcia dojdzie pod koniec października na trzeciej edycji MMA VIP. Trzeba przyznać, że jest to dość zaskakujący i kontrowersyjny przeciwnik. Najman będzie zdecydowanym faworytem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis