MMA PLKSWKSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

KSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski w MMA – to temat, który od dłuższego czasu budzi emocje w wielu kibicach Freak-Fightów. Czy jednak legenda e-sportu miałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki jako sportowiec aniżeli freak, a zamiast FAME miałoby to miejsce na gali KSW?

Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski to zdecydowanie najpopularniejsza postać e-sportu na świecie. Były gracz rosyjskiej organizacji Virtus.pro – z którą święcił największe triumfy podczas swojej kariery. Osiągnięcia Jarka w Counter-Strike’u można by wymieniać godzinami jednak dla emerytowanego zawodnika jest to już rozdział zamknięty. Kolejnym etapem w jego sportowym życiu miałoby być… MMA. 34-latek znany jest ze swojej formy fizycznej – dzięki czemu powstał pseudonim Biceps – dlatego coraz częściej mówiło się o potencjalnym debiucie Nasielszczanina w mieszanych sztukach walki.

„Pasha, zróbmy kawę po prostu”

Nie będzie nowalijką, że zawodnik trenujący w Aligatores Fight Club był w orbicie zainteresowań freakowych organizacji. Niepotwierdzoną informacją jest to, że Jarek miał już nawet propozycję walki na gali FAME MMA 9, kiedy z walki przeciwko Kizo wypadł Popek Monster. Pasha jednak od razu wykluczył tę możliwość ze względu na kontuzję pleców.

W dzisiejszym podcaście „Trójkąt towarzyski” na Spotify, gościem Żurnalisty oraz Bogusława Leśnodorskiego był współwłaściciel federacji KSW – Maciej Kawulski. Podczas transmisji doszło do poruszenia wątku właśnie Jarka Pashy w kontekście ewentualnej walki dla Konfrontacji Sztuk Walki.

Współwłaściciel federacji sam zaproponował połączenie do Jarząbkowskiego.

Pasha, gdzie jesteś? Zadzwońcie na antenie do niego teraz.

Życzenie Kawula spełnił Bogusław Leśnodorski, który zatelefonował do legendy Counter Strike’a.

Pasha nie uwierzysz – siedzimy tutaj teraz z gościem, który się nazywa Maciej Kawulski – on ma taką organizację KSW. Ten gość chce, żebyś powalczył. My mu powiedzieliśmy o Tobie, że jesteś stworzony aby stoczyć walkę. Także jesteś, nie tchórzysz?

Wiesz, no coś Ty. Ja kilka razy się zastanawiałem nad tym – odpowiedział Jarząbkowski.

Pasha, cześć – Kawul z tej strony, jeśli masz ochotę wypić kawę z takim ignorantem e-sportu jak ja to bardzo chętnie. Oni mi powiedzieli tyle rzeczy o Tobie, że chciałbym żebyś dla mnie walczył. Zróbmy kawę po prostu.

34-latek chętnie zaakceptował spotkanie z szefem KSW.

Możemy się spotkać i porozmawiać. Nie ma problemu.

Podoba mi się ten program – zakończył Kawul.

Niewątpliwe transfer „PashyBicepsa” mógłby to być jeden z największych w historii federacji KSW – porównywalny nawet do Mariusza Pudzianowskiego. Czy dojdzie zatem do konsensusu pomiędzy Jarząbkowskim, a właścicielem federacji?

Zobacz także:

Roberto Soldić ma mocną spinę! Dojdzie do walki?

Zwycięstwo Roberto Soldicia w walce wieczoru KSW 63 odbiło się szerokim echem w Europie. Mistrz organizacji Oktagon MMA – Karlos Vemola zdyskredytował postawę rywala „Robocopa” – Patrika Kincla, który w przeszłości mierzył się z „Terminatorem”. Obrońcą Czecha na słowa Vemoli okazał się.. Soldić.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz! Chce wysłać ją do freaków niszcząc marzenia o pasie KSW

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz i proponuje jej walkę na październikowej gali KSW 64. 26-latka wypomina Owczarz jej zainteresowanie walką z freak fighterką.