MMA PLMMA-VIPMMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”!

MMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”!

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do klatki! ”Żurom” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał trzy propozycje, ale dwie bierze mocno na poważnie. Andrzej wspomniał o potencjalnej walce z Tomaszem Chicem i ”Miśkiem z Nadarzyna”.

Żurom

43-latek zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Ciosy Żuromskiego dochodziły do celu, a Rafał Podejma próbował zaskoczyć obrotowymi kopnięciami. ”Żurom” zachęcał do dalszej wymiany… Podejma miał dobry plan. Zaraz ruszył po nogi i rzucił dużo cięższym rywalem o matę.

W drugiej odsłonie Podejma trenujący w Ankosie Poznań powtórzył tą akcję. ”Antykonfident” spróbował duszenia trójkątnego rękoma, a to szybko przyniosło świetny efekt.

Żurom może zawalczyć z Miśkiem z Nadarzyna?

Tak można wnioskować po wpisie Andrzeja Żuromskiego w mediach społecznościowych. ”Żurom” ma do wyboru walkę z Tomaszem Chicem i Mirosławem Dąbrowskim.

Obserwuj ŻuromTv na Instagram. Już jutro poznam swojego przeciwnika na MMA-VIP 3. Dostałem 4 propozycje i 3 przyjąłem, a 1 odrzuciłem, bo była, że tak powiem za łatwa i śmieszna 🙂🙂🙂  Nastawiam się na ciekawe starcia i lepiej nawet przegrać z lepszym, niż łatwo wygrać z byle kim. Mam po lewej propozycje i po prawej też ciekawą, trzeciej póki co nie prezentuje 😉 Jutro od 18.00, na kanale MMA-VIP Officjal na YouTube, transmisja na żywo z I Konferencji Prasowej przed MMA-VIP 3.

komentarz

Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” tuż po gali MMA VIP w mocnych słowach skomentował debiut Andrzeja Żuromskiego.

Nie wiem o jaką walkę chcesz zapytać. Może o ostatnią Żuroma… No wstyd mi. Myślałem, że Żurom mimo 40-kilogramów więcej wagi… To jest moje. Przegrał z tym Antykonfidentem. Nie wiem kim jest Antykonfident, ale wstyd jak ch*j. No ja pi**dole ludzie, jak można dać się pobić jakiemuś chłopkowi. Jeżeli ktoś widział jak on wygląda. To tak jakby do mnie podszedł chłopaczek 60-kilo i mnie pobił, nie ma takiej opcji.  

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

”Zaleś” przeprasza Różala i tłumaczy sytuację! Piszczek podał się za mistrza PunchDown! Widzieliście?

Jak się okazuje to nie Dawid Zaleś postanowił w mocnych słowach skrytykował Marcina Różalskiego. ”Zaleś” w mediach społecznościowych tłumaczy całą sytuację i przeprasza popularnego ”Różala”. Odpowiedzialny za komentarz w mediach społecznościowych jest Michael Piszczek, który właśnie z tego jest znany – wielokrotnie obrażał cenionych wojowników.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis