MMA PLFreak FightMMA-VIP 2: Rusin vs Rosati w MMA? Najman złożył propozycję!

MMA-VIP 2: Rusin vs Rosati w MMA? Najman złożył propozycję!

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati w MMA? To możliwe. Marcin Najman złożył propozycję obu kobietom, żeby wyjaśniły swój konflikt w klatce. Czy obie panie zdecydują się na stoczenie pojedynku w mieszanych sztukach walki?

Rosati vs. Rusin w MMA?

Podczas niedawnej ceremonii rozdania Oscarów Weronika Rosati rozpoczęła medialny spór z Kingą Rusin. Gwiazda TVN-u nie pozostała dłużna odpowiadając aktorce. Z biegiem czasu, obie panie intensywnie zbudowały swój konflikt w mediach społecznościowych, co próbuje wykorzystać… Marcin Najman. Były pięściarz, a obecnie właściciel organizacji MMA-VIP, zaproponował za pomocą twittera, żeby gwiazdy wyjaśniły swoje rozterki w oktagonie.

Drogie Panie, gdybyście w dalszym ciągu nie mogły dojść do konsensusu to klatka MMA-VIP stoi dla Was otworem. Najbliższa gala 18 czerwca.

Żadna z zawodniczek nie odniosła się jeszcze do propozycji byłego zawodnika FAME MMA, jednak jeśli obie kobiety zdecydowałyby się na podjęcie wyzwania byłaby to bardzo duża sensacja.

Zobacz także:

Bonus BGC i Krycha UFC zmierzą się na PunchDown 4! Kto będzie miał mocniejsze lepy?

Bonus BGC i Krycha UFC zmierzą się na gali PunchDown 4, na której zawodnicy będą serwować sobie uderzenia z otwartej ręki. Gale PunchDown w Polsce zdobywają coraz większą rzeszę fanów, a organizatorzy robią dobry marketing, by przyciągnąć nowych widzów.

FAME MMA 10: Parke publikuje filmik z walki Don Kasjo! ”Nigdy w karierze nie leżałem na deskach”

Norman Parke (28-7-1) nie odpuszcza! ”Stormin” w mediach społecznościowych zamieścił filmik z walki Kasjusza Życińskiego, który był na deskach.

Yoel Romero wypada z walki z Anthonym “Rumble” Johnsonem! Zaskakujący powód!

Niestety, Yoel Romero wypada z walki z Anthonym “Rumble” Johnsonem, do której miało dojść w ćwierćfinale turnieju wagi półciężkiej Bellatora. Starcie to było szykowane na mają galę Bellator 258.