MMA PLBonus BGCBonus BGC i Krycha UFC zmierzą się na PunchDown 4! Kto będzie miał mocniejsze lepy?

Bonus BGC i Krycha UFC zmierzą się na PunchDown 4! Kto będzie miał mocniejsze lepy?

Bonus BGC i Krycha UFC zmierzą się na gali PunchDown 4, na której zawodnicy będą serwować sobie uderzenia z otwartej ręki. Gale PunchDown w Polsce zdobywają coraz większą rzeszę fanów, a organizatorzy robią dobry marketing, by przyciągnąć nowych widzów.

Gala PunchDown 4 odbędzie się już 22 maja.

Bonus BGC i Krycha UFC zmierzą się na PunchDown 4! Kto będzie miał mocniejsze lepy?

Organizatorzy najpierw ogłosili podpisanie kontraktu zawodniczego z gwiazdą FAME MMA i polskiego internetu – Krystianem Wilczakiem, znanym jako Krycha UFC:

“Tego nikt się nie spodziewał…🔥 Wszystkim dobrze znany Krystian „KRYCHA” Wilczak zawalczy w main evencie już 22 maja na PunchDown4 ✋🏻 Witaj w ekipie! Jesteście na to gotowi?”

Tego nikt się nie spodziewał…🔥 Wszystkim dobrze znany Krystian „KRYCHA” Wilczak zawalczy w main evencie już 22 maja na PunchDown4 ✋🏻 Witaj w ekipie! Jesteście na to gotowi?

Posted by PunchDown on Wednesday, April 28, 2021

A potem ogłosili, że jego przeciwnikiem będzie doskonale znany wszystkim Bonus BGC. Panowie zmierzą się już na najbliższej gali PunchDown 4:

“Piotr „Bonus BGC” Witczak na PunchDown 4 stanie naprzeciw Krystiana „Krychy” Wilczaka 🔥🔥🔥 Już raz udało mu się pokonać przeciwnika ✋🏻 22 maja przekonamy się czy powtórzy swój sukces 😎 Kto Waszym zdaniem wygra to starcie…BONUS czy KRYCHA? 😏🔥

Piotr „Bonus BGC” Witczak na PunchDown 4 stanie naprzeciw Krystiana „Krychy” Wilczaka 🔥🔥🔥 Już raz udało mu się pokonać…

Posted by PunchDown on Friday, April 30, 2021

Dla Krychy UFC będzie to debiut w walce na liście, natomiast dla Bonusa BGC będzie to już druga walka z rzędu. Wcześniej wypunktował w starciu na ciosy z otwartej dłoni Bodychrista, który w ostatniej chwili zastąpił Warszawskiego Dresika.

Na kogo stawiacie w starciu Bonus BGC vs Krycha UFC?

Zobacz także:

Tomasz Sarara o FAME MMA: Nie jest łatwo, ale próbuje się przyzwyczaić! Wy też?

Tomasz Sarara w rozmowie z portalem mymma.pl zdradził swoją obecną opinię na temat FAME MMA. Freakowa organizacja w krótkim czasie zyskała dużą popularność.

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.