MMA PLBellatorYoel Romero wypada z walki z Anthonym “Rumble” Johnsonem! Zaskakujący powód!

Yoel Romero wypada z walki z Anthonym “Rumble” Johnsonem! Zaskakujący powód!

Foto: Twitter/ Yoel Romero

Niestety, Yoel Romero wypada z walki z Anthonym “Rumble” Johnsonem, do której miało dojść w ćwierćfinale turnieju wagi półciężkiej Bellatora. Starcie to było szykowane na mają galę Bellator 258.

Zaskakujący jest powód wypadnięcia Kubańczyka z tego starcia, bowiem nie jest to standardowa kontuzja.

Yoel Romero wypada z walki z Anthonym “Rumble” Johnsonem! Zaskakujący powód!

Romero nie został dopuszczony do tej walki przez… lekarzy. Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej UFC nie otrzymał od lekarzy zielonego światła na występ na gali, która odbędzie się 7 maja.

Aktualnie organizacja Bellator MMA szuka zastępstwa za Kubańczyka, bowiem z powodu braku rywala zagrożony jest też występ samego “Rumble’a”.

W oficjalnym komunikacie opublikowanym przez Bellatora czytamy, że amerykańska organizacja ma nadzieję, że Romero w najbliższej przyszłości poradzi sobie z problemami zdrowotnymi i będzie mógł wejść do ich klatki. Walka Kubańczyka z Johnsonem nie została zatem odwołana, a odroczona w czasie.

Niestety, nie dowiedzieliśmy się konkretnie o jakie problemy zdrowotne w przypadku Romero chodzi.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

PFL 2021 #2 – wyniki i najlepsze akcje. Zwycięstwa MacDonalda i ostatnich mistrzów [WIDEO]

Za nami druga gala tegorocznego sezonu PFL, która odbyła się w Atlantic City w stanie New Jersey. Rywalizację rozpoczęli zawodnicy występujący w kategorii półśredniej oraz półciężkiej.

MMA wraca do korzeni w Polsce? Walki na zasadach pierwszych gal UFC na THE WAR

THE WAR to innowacyjna gala, na której mają się zmierzyć 3-osobowe zespoły na gołe pięści z użyciem łokci. Początkowo wydawało się, że tylko w takiej formule będziemy mogli obejrzeć zmagania zawodników. Okazuje się, że organizatorzy przygotowali kolejne niespodzianki dla widzów!