MMA PLRoberto SoldicMistrz KSW o walce na Fame MMA: Zobaczymy

Mistrz KSW o walce na Fame MMA: Zobaczymy

Zawodowi sportowcy na Fame MMA ? Roberto Soldic został zapytany przez fana, kiedy będziemy go mogli zobaczyć w oktagonie największej polskiej organizacji freak-fightowej. Jaka była odpowiedź?

Soldic Fame MMA

Fame MMA i sport zawodowy

Z każda kolejną galą, poznańska organizacja pokazuje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Przez długo wydawało się, że życzenia Kasjusza Życińskiego o rywalu z przeszłością w UFC to wymagania niezwykle trudne do zrealizowania a jednak Fame MMA udało się zestawić go z Normanem Parke. Jeszcze przed pojedynkiem “Don Kasjo” ze “Storminem” kilku zawodników wyraziło swoją chęć skrzyżowania rękawic z “Królem”, na zasadach boksu. Swoją gotowość zakomunikował między innymi, znany ze strikerskich umiejętności, Gracjan Szadziński, który na co dzień jest związany z KSW.

Poznańska organizacja bez wątpienia robi krok w kierunku zawodniczego MMA, o czym świadczy między innymi współpraca z Amatorska Ligą MMA oraz Armią Fight Night. Z tego powodu wielu kibiców zaczyna się zastanawiać, czy na galach Fame będziemy mieli okazję oglądać twarze znane przede wszystkim z dokonań sportowych.

Takie pytanie dostał ostatnio mistrz kategorii półśredniej KSW, Roberto Soldic.

A ty kiedy w Fame MMA?

Na co mistrz dywizji do 77 kg. odpowiedział:

Zobaczymy

Jak sądzicie, czy na galach Fame MMA będziemy niedługo oglądać walki sportowców?

Zobacz także:

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis