MMA PLNajnowszeRoberto SoldicZDJĘCIE DNIA: Roberto Soldić na treningu z legendarnym „Cro Copem”!

ZDJĘCIE DNIA: Roberto Soldić na treningu z legendarnym „Cro Copem”!

Roberto Soldić w pocie czoła przygotowuje się do swojego następnego występu w klatce. Chorwat trenuje m.in. z zasłużonym Mirko Filipovićiem.

Soldić i Filipović na jednym zdjęciu

Były mistrz KSW nie ma ostatnio łatwo. Roberto z przytupem miał wejść do One Championship, jednak coś poszło nie tak. W debiutanckim boju dla singapurskiej organizacji – Roberto dostał kolanem w krocze i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Walka została uznana za nieodbytą.

Następnie przyszła konfrontacja z Zebaztianem Kadestamem. Soldić dobrze sobie radził w premierowej odsłonie starcia, kilkukrotnie mocno trafiając Szweda. Koniec przyszedł w drugiej rundzie. Chorwat nadział się na łokcia z piekła rodem, Kadestam dokończył dzieło zniszczenia, dobijając rannego przeciwnika.

Soldić i Filipović na jednym zdjęciu!

Roberto Soldić szat nie rozdziera. Chorwat ciągle szlifuje swoją formę przed następnymi występami. Chęć zemsty musi być ogromna, co tylko motywuje do ciężkich treningów. A jak trenować, to z najlepszymi. W Internecie pojawiła się seria zdjęć, gdzie możemy zobaczyć Roberto w objęciach legendarnego „Cro Copa”.

ZOBACZ TAKŻE: Grove apeluje o pomoc po pożarach na Hawajach: Miasto które liczyło setki lat znikło w chwilę!

Roberto wróci jeszcze na szczyt? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis