MMA PLDon KasjoDon Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Don Kasjo zapewnia po FAME MMA 10: Znikam, jak nie zmienią werdyktu!

Kasjusz Życiński w piątym pojedynku w FAME MMA doznał pierwszej przegranej. ”Don Kasjo” musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jeśli nie zmienią werdyktu to zniknie najprawdopodobniej z internetu.

Kasjo

Była to walka wieczoru jubileuszowej 10-edycji. Kasjusz został wysłuchany i zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC. Norman Parke w formule bokserskiej wygrał jednogłośną decyzją sędziów. ”Stormin” tym samym zgarnął kilogramową sztabkę złota i pas króla.

Don Kasjo liczy na zmianę werdyktu!

Kasjusz Życiński uważa, że wygrał walkę i domaga się zmiany werdyktu. ”Don Kasjo” tuż po walce w wywiadzie z MMA-bądź na bieżąco zagwarantował, że zniknie jeśli nie nastąpi zmiana.

Znikam. Jak nie zmienią werdyktu. Jak ja widzę jak zakłamany jest show biznes mnie nie jara tu być. Ja mam, zobacz Sashka patrzy, pije sobie drinka. Mnie cieszy, że poznałem Sashę 5-lat temu, to jest mój przyjaciel. Drugim moim przyjacielem jest Rafał Józefowicz, w Iławie siedzi. Dwóch moich najmłodszych braci tu przyjechało Mateusz i Oliwier. Mnie takie rzeczy jarają, w zapolu mała miejscowość, ale mam też tam ważne osoby. Tam jest 10 osób, a 5 reflinków wykupili (śmiech). Iława moje rodzinne miasto, to mnie kręci. Ja nie potrzebuje tu być jak widzę jakie jest tu zakłamane towarzystwo. Popatrz oni wszyscy jarają się tym, że fotkę sobie zrobią, a wychodzą przed hotel i nikt nie chce z nimi robić. A ja wychodzę, byłem z Tobą, to wszyscy to czekają na mnie 3 godziny, że fotkę z królem zrobić.    

Zobacz także:

FAME MMA 10: Są wątpliwości co do werdyktu w walce Don Kasjo-Parke? Ekspert boksu wyjaśnia!

Jest to dość zaskakujące, ale jednak… Pojawiają się komentarze, które nie zgadzają się z werdyktem w walce Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. Całą walkę podsumował polski ekspert bokserski, który takich wątpliwości nie ma!

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej! Widzieliście?

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis