MMA PLNajnowszeAkop SzostakRoberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”…

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”…

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW

Soldic to wielka gwiazda MMA na naszym polskim podwórku. Będąc w KSW Chorwat był wielką gwiazdą. Postanowił jednak pójść w świat po zwycięstwie nad Mamedem Khalidovem w grudniu 2021 roku.

Chorwacki zawodnik związał się bowiem z organizacją ONE FC, gdzie stoczył już dwie walki. W debiucie zmierzył się z Muradem Ramazanovem, a ich walka zakończyła się przez no-constest po ciosie w krocze i braku możliwości kontynuowania walki. W kolejnym pojedynku dla azjatyckiej organizacji Soldic zmierzył się z Zebaztianem Kadestamem i… przegrał to starcie przez nokaut w drugiej rundzie.

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW

Teraz Soldic na swoim instagramie zorganizował cyklu Q&A, gdzie od jednego z fanów otrzymał pytanie o najlepszego strikera w KSW.

Jego zdaniem najlepszym uderzaczem jest… Akop Szostak!

Akop Szostak w klatce KSW stoczył trzy pojedynki. Żadnego nie wygrał. W debiucie włożył palec w oko rywalowi, później przegrał z Erko Junem, a w ostatniej walce lepszy od niego okazał się Szymon Kołecki.

Nie wiemy, że typ Roberto Soldica był na serio czy to ironia w stosunku do mocno bijącego Akopa Szostaka, który w zapowiedzi walki z Szymonem Kołeckim przekonywał, że jeśli wypali ten swój prawy i trafi, to będzie po walce. W starciu z olimpijczykiem jednak tego prawego Szostakowi wypalić się nie udało.

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis