MMA PLNajnowszeDominik ZadoraPaweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Paweł Jóźwiak chce walki Dominika Zadory z Jackiem i Mateuszem Murańskimi! Mistrz FEN miałby zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na raz!

Paweł Jóźwiak

Taki pomysł w rozmowie z portalem MMARocks.pl prezes Fight Exclusive Night potwierdził i zdradził także, jakie pieniądze dałby Zadorze za wejście do klatki w takiej konfiguracji.

Paweł Jóźwiak: Chciałbym, żeby Dominik zawalczył na raz z dwoma Murańskimi na FEN

Dominik Zadora i Murańscy mają medialny konflikt, którego początkiem była rzekoma egzekucja, jakiej na Mateuszu Murańskim dokonał mistrz K-1 organizacji FEN. Zadora w sparingu miał pokazać Murańskiemu różnicę między zawodowcem a freakiem i zdeklasować go na sali treningowej.

Po tych wydarzeniach rodzina Murańskich i Dominik Zadora nie mogą na siebie patrzeć i co chwilę podszczypują się w mediach.

Teraz jednak przyszedł czas na ciekawą deklarację prezesa FEN – Pawła Jóźwiaka, który jest pracodawcą Zadory. Chciałby on doprowadzić do walki swojego mistrza z dwoma Murańskimi na raz!

“Z Panem Murańskim, tym starszym, Dominik Zadora na pewno by się nie bił, bo to dla niego żaden przeciwnik. Jak już, to musielibyśmy położyć naprawdę grube pieniądze na stół Dominikowi – a takie pieniądze by się znalazły – i ja chciałbym, żeby Dominik zmierzył się z dwoma Murańskimi na raz. On przeciwko dwóm i to zestawienie miałoby sens. Jeśli Dominik Zadora miałby się być z dwoma Murańskimi, to 100 tysięcy złotych byśmy mu dali!”

Kwestia walki Dominika Zadory z Murańskimi jest naprawdę brana pod uwagę, o czym w wywiadzie dla MMA.PL powiedział też menadżer mistrza FEN – Artur Gwóźdź:

Zobacz także:

Szadziński o walce Don Kasjo-Parke: Trzeba umieć przegrywać!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 zakończyła się burzą kontrowersji. Norman Parke wygrał pojedynek z “Don Kasjo” przez jednogłośną decyzję sędziowską, jednak z werdyktem nie zgadzają się m.in włodarze organizacji FAME MMA. “Trzeba umieć przegrywać” – wypowiedział się o decyzji zawodnik KSW – Gracjan Szadziński.

FAME MMA 10: Artur Szpilka komentuje przegraną narzeczonej!

Kamila Wybrańczyk przegrała swój pojedynek na gali FAME MMA 10. Zawodniczka Academii Gorila musiała uznać wyższość Marcie Linkiewicz, która wypunktowała ją na pełnym dystansie.

Zażenowany Mateusz Murański po walce z Tańculą: “On leży na noszach pod tlenem, a ja?”

Walka Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć wczorajszej gali Fame MMA 10. Pojedynek zakończył się zwycięstwem zawodnika z Krakowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis