MMA PLFloydKhabib dostał propozycję walki z Mayweatherem Juniorem! 100 milionów na stole, ale reakcja Rosjanina bezwzględna!

Khabib dostał propozycję walki z Mayweatherem Juniorem! 100 milionów na stole, ale reakcja Rosjanina bezwzględna!

Były mistrz wagi lekkiej UFC i jeden z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki w historii Khabib Nurmagomedov dostał propozycję walki z Floydem Mayweatherem Juniorem. Na stole miała pojawić się propozycja za nawet… 100 milionów dolarów!

Khabib dostał propozycję walki z Mayweatherem

Co prawda informację o propozycji dla “Orła” przekazał jego menadżer – Ali Abdelaziz, który często mija się z rzeczywistością, to narracja, z jaką opowiada o tej propozycji pozwala sądzić, że jest to prawda.

Khabib dostał propozycję walki z Mayweatherem Juniorem! 100 milionów na stole, ale reakcja Rosjanina bezwzględna!

Abdelaziz gościł w programie “Hotboxin’ with Mike Tyson”, gdzie opowiedział o propozycji, jaka pojawiła się w kontekście walki Khabiba w ringu bokserskim i to na przeciwko Floyda Mayweathera Juniora:

“Khabib dostał ofertę za 100 milionów dolarów za walkę z Floydem Mayweatherem Juniorem, po tym jak przeszedł na emeryturę. 100 milionów dolarów. Możecie zapytać Floyda. Zapytajcie kogokolwiek, kto brał w tym udział. Khabib miał taką propozycję, ale odmówił, bo przeszedł na emeryturę i obiecał mamie, że nie będzie już walczył. Chciał dotrzymać słowa danemu matce. Zdradził też, że jeśli mama pozwoliłaby mu na kolejną walkę, to możliwe, że takową by stoczył.”

Słowa Abdelaziza otworzyły zatem potencjalną furtkę do powrotu Khabiba do sportów walki, choćby na jedną, ostatnią w jego karierze walkę. Wątpliwe jest jednak, by taką rywalizację podjął w boksie z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis