MMA PLFAME MMAWłodarz FAME MMA bierze sprawy w swoje ręce! ”Ostawiam telefon i poświęcam czas tylko zdrowiu”!

Włodarz FAME MMA bierze sprawy w swoje ręce! ”Ostawiam telefon i poświęcam czas tylko zdrowiu”!

Michał Baron postawił na zmiany! Jeden z włodarzy FAME MMA po jubileuszowej 10-edycji wziął sprawy w swoje ręce.

”Boxdel” na swoim koncie ma dwa pojedynki – oba stoczone w organizacji FAME MMA. 26-latek zadebiutował na pierwszej gali w Koszalinie, gdy przed czasem odprawił Jakuba ”Guzika” Szymańskiego.

Do ostatniej walki zaś doszło na 4 edycji, gdzie ”Boxdel” nie miał za dużo do powiedzenia. Bowiem Jakub ”Kubańczyk” Flas bez problemów szybko zakończył walkę przed czasem.

Boxdel bierze się za treningi!

Michał Baron postanowił, że pora robić coś ze swoim zdrowiem. ”Boxdel” jak zapewnia odstawia telefon i będzie mocno trenował.

Dzień po gali pojechałem do chaty i zbudowałem sobie salkę do MMA u siebie w domu jeszcze tego samego dnia…uznałem, że będę trenować i dopóki czegoś sobie nie udowodnię to nie wrócę do sieci…ogromna rzesza ludzi pyta się co robię i czemu zamilknąłem…zamilknąłem, bo jedyne na czym się skupiam teraz to zdrowie, nie chce zarabiać hajsu i robić żadnych projektów dopóki nie naprawię siebie. Cieszę się, że jest was tutaj już blisko 1mln. Od prawie tygodnia jestem w ruchu, odstawiłem telefon i poświęcam swój czas tylko zdrowiu. Od czasu do czasu coś wam wrzucę, ale wolę pracować w ciszy.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Sarara i Pająk wypowiedzieli się o walce wieczoru FAME MMA 10! Don Kasjo komentuje! Widzieliście?

Tomasz Sarara na swoim kanale gościł Piotra Pająka. Poruszony został temat walki wieczoru FAME MMA 10. Obaj zgodnie punktowali zwycięstwo Normana Parke.

Wielka nadzieja polskiego MMA wróci do klatki? Jest komentarz menedżera!

Wielka nadzieja polskiego MMA wróci do walk? Agnieszka Niedźwiedź od 4 lat pozostaje nieaktywna, jednak co jakiś czas wracają zapytania o ewentualny powrót zawodniczki.” Zobaczycie, ją w klatce” – napisał na swoim Twitterze, menedżer “Kumy” – Paweł Kowalik.