Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAMirosław Okniński z mocnym przesłaniem do Szeligi: Pasternak rozwali ci tą głupią głowę!

Mirosław Okniński z mocnym przesłaniem do Szeligi: Pasternak rozwali ci tą głupią głowę!

Mirosław Okniński zabrał głos w mediach społecznościowych po pierwszej konferencji FAME MMA 18. Kolejna freakowa edycja odbędzie się dwudziestego maja w Łodzi. Trener miał mocne przesłanie do Piotra Szeligi.

Okniński

Przypomnijmy, że na tej gali wystąpi dwóch podopiecznych uznanego trenera. Jako pierwszy do klatki wyjdzie doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak. ”Wampir” w formule K-1 skrzyżuje rękawice z Piotrem Szeligą. ”Szeli” podejmie kolejne wyzwanie w swojej dotychczasowej przygodzie. Freak fighter z Dębicy w przeszłości walczył z Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem oraz Normanem ”Storminem” Parke.

W main evencie zobaczymy Amadeusza Roślika. ”Ferrari” ma stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Jego pierwszym przeciwnikiem będzie Kacper Błoński, a drugim rywalem ma być Marcin Dubiel.

Okniński zabiera głos!

Mirosław Okniński postanowił zabrać głos po pierwszej konferencji FAME MMA 18. Było mocne przesłanie do Piotra Szeligi.

Piotr ”Gilojad” Szeliga zyskał nowy pseudonim. Piotr ”Trembolonowy Głupek” Szeliga. Panie Piotrku Piotrusiu, myślisz że Trembolon steryd stosowany dla bydła przed ubojem da ci moc zwycięstwa, mylisz się, nie ma cudów. Pisząc, że wchodzisz na trembolon pokazujesz, jak głupi jesteś. Spier**** akcje z gilami, a teraz sam się sprzedajesz, że zażywasz najgorszej jakości doping o bardzo złych skutkach zdrowotnych. Piotrek – Michał Pasternak rozwali Ci tą głupią głowę. Nowy pseudonim zamieniamy z ”Gilojad” na ”Trembolonowy Głupek”. Szeliga po trembolonie idzie na rzeź.

Piotr Gilojad Szeliga zyskał nowy pseudonimPiotr TrembolonowyGlupek Szeliga Panie Piotrku Piotrusiu myślisz ze…

Posted by Mirek Okniński on Thursday, April 13, 2023

Zobacz także:

Jan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książe” ma na celowniku trzech potencjalnych przeciwników i trzeba przyznać, że każdy z tych pojedynków byłby głośny. 

Będzie walka Błachowicz vs Adesanya 2? Polak zdradził ile czasu potrzebuje na zejście do dywizji średniej!

To się robi już zupełnie na poważnie! Bardzo możliwe, że szykuje się nam walka Jan Błachowicz vs Israel Adesanya 2! Polak i Nigeryjczyk już raz się ze sobą mierzyli, a wygranym tej konfrontacji został wówczas Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis