MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia!

Jan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia!

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książe” ma na celowniku trzech potencjalnych przeciwników i trzeba przyznać, że każdy z tych pojedynków byłby głośny. 

Błachowicz

Błachowicz w ostatniej walce po raz pierwszy w karierze zremisował! Co ciekawe była to walka o pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Polak mógł odzyskać tytuł mistrzowski i trzeba przyznać, że był blisko. Jeszcze parę niskich kopnięć i Magomed Ankalaev nie byłby w stanie kontynuować walki. Rosjanin przetrwał bardzo ciężki moment i ostatecznie zaskoczył przeciwnika. Polak w czwartej i piątej odsłonie został obalony, a z góry Anakalaev zdecydowanie górował. Po 5-rundach sędziowie ogłosili remis.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Jan Błachowicz zapewnił – że jest otwarty na rewanż z Israelem Adesanyą. Co ciekawe byłoby to tym razem starcie o pas wagi średniej!

Błachowicz wskazuje potencjalnych rywali!

Jan Błachowicz w rozmowie z Arielem Helwanim wskazał trzech potencjalnych przeciwników, z którymi aktualnie chciałby się spotkać w klatce.

Mowa chociażby o starciu z aktualnym mistrzem, z którym w ostatnich dniach wszedł w mocną wymianę zdań. Na liście pojawił się też wspominany już Israel Adesanya oraz Alex Pereira, który przechodzi do wagi półciężkiej.

Nie wiem, co się wydarzy. Nie myślę teraz o Krylovie. Jeżeli dadzą mi Adesanyę, Pereirę lub Hilla w mojej kategorii, to wybrałbym Jamahala. Jeśli nie, to Israel, bo to by była walka o pas. Albo Pereira, dlaczego nie? Mogę to zrobić.

Zobacz także:

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem! Widzieliście?

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Denis Załęcki już po operacji więzadeł! W jej trakcie okazało się, że ma uszkodzone coś jeszcze! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki jest już po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie. Torunianin podzielił się ważną wiadomością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis