MMA PLKSWMirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian na KSW 61: Walka z kolegą z klubu, zwykła ustawka

Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian na KSW 61: Walka z kolegą z klubu, zwykła ustawka

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian, która według plotek ma odbyć się na gali KSW 61.

Okniński

Okniński nie ukrywa swojego rozczarowania tym zestawieniem i zwraca uwagę na fakt, że Łukasz Jurkowski i Mariusz Pudzianowski trenują w jednym klubie – Warszawskim Centrum Atletyki. Czy dla Was też to problem?

Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian na KSW 61: Walka z kolegą z klubu, zwykła ustawka

O planowanej walce wieczoru gali KSW 61 doniósł twitterowy insider MMAPudelek. Po ogłoszeniu tego starcia w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat jego zasadności. Swoje trzy grosze do dyskusji dorzucił także trener Mirosław Okniński, który w taki sposób skomentował walkę wieczoru KSW 61:

“Ale gowno z Koleckim nie chcial walczyc choc sam go wyzywal.A teraz ma walke z PudzianemWALKA Z KOLEGA Z KLUBU ZWYKLA USTAWKA. Ja na pewno nie bede ogladal .Nie polecam”

Ale gowno z Koleckim nie chcial walczyc choc sam go wyzywal.A teraz ma walke z PudzianemWALKA Z KOLEGA Z KLUBU ZWYKLA USTAWKA. Ja na pewno nie bede ogladal .Nie polecam

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, April 14, 2021

Mirosław Okniński pije do niedoszłej walki “Jurasa” z Szymonem Kołeckim. Walka ta była dwukrotnie odwoływana. Najpierw kontuzji doznał Jurkowski, a przy drugim podejściu uraz wykluczył z pojedynku medalistę olimpijskiego. Kołecki nie chciał czekać na dostępność Jurkowskiego i wziął walkę wcześniej – 30 stycznia tego roku na gali KSW 58 pokonał decyzją sędziów Martina Zawadę. Po tym zwycięstwie, KSW najwidoczniej znalazło inne zestawienia zarówno dla Kołeckiego, i jak widać, również dla Jurasa.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [15-18.04.2021]

Przed nami kolejny weekend związany z MMA, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

To starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis