MMA PLKSWKSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.

Pudzian

Jest to dość zaskakujące, bo przecież obaj trenują w tym samym klubie – WCA Fight Team. 40-latek w ostatnim czasie zapowiadał powrót do klatki, a teraz mówi też o bardzo ciekawym zestawieniu przed wakacjami. Wszystko by się zgadzało biorąc pod uwagę, że byłoby to starcie z ”Pudzillą”.

Hitowa walka na KSW 61?

To byłoby zaskoczenie! Jak podaje na twitterze MMAPudelek organizacja KSW szykuje ciekawe zestawienie w kategorii ciężkiej. Mowa o walce Łukasza Jurkowskiego (17-11) z Mariuszem Pudzianowskim (14-7).

Jurkowski swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu 2019 roku. Na gali w Lublinie doszło do rewanżu po latach z Stjepanem Bekavacem. ”Juras” cieszył się ze szybkiego zwycięstwa przed czasem. Walka potrwała minutę i sześć sekund – Chorwat doznał kontuzji.

Pudzianowskiego ostatni raz w klatce zobaczyliśmy na gali KSW 59 w Łodzi. Przy walce wieczoru pojawiło się wielkie zamieszanie. Ostatecznie Mariusz skrzyżował rękawice z debiutującym Nikolą Milanoviciem. Wojownik z Białej-Rawskiej nie miał większych problemów, aby zastopować Serba już w pierwszej odsłonie.

Zobacz także:

Marcin Najman w mocnych słowach odpowiada Różalskiemu: I Ty jesteś taki samiec alfa?

Marcin Najman nie zamierzał długo czekać! Częstochowianin skomentował słowa Marcina Różalskiego. Mowa o naszym ostatnim wywiadzie, który przeprowadziliśmy na konferencji prasowej przed galą The War.

To już pewne! Walka youtubera z Askrenem transmitowana na żywo w TVP Sport! Będziecie oglądać?

Mamy dobrą wiadomość. To już pewne TVP Sport na żywo pokaże sobotni pojedynek pomiędzy Jake Paulem, a Benem Askrenem. Starcie jednego z najbardziej popularnych youtuberów z zawodnikiem UFC budzi duże zainteresowanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis