MMA PLNajnowszeGamrotCormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.

Gamrot

Gamrot w pierwszej rundzie zdobył parę obaleń, ale nie mógł utrzymać na długo rywala w parterze. Scott Holtzman szukał mocnego ciosu i parokrotnie doszedł do głosu. ”Gamer” był zdecydowanie bardziej aktywny czym zyskał przewagę.

Koniec nadszedł w drugiej rundzie. Chwila nieuwagi rywala i Gamrot mocnym ciosem rzuca Amerykanina na deski. Ciosy w parterze – sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Gwiazdy UFC pod wrażeniem umiejętności Gamrota!

Daniel Cormier (22-3), Dominick Cruz (23-3) i Jon Anik komentowali sobotnią walkę Mateusza Gamrota (18-1). Umiejętności zapaśnicze naszego reprezentanta zrobił duże wrażenie na gwiazdach UFC.

Mateusz Gamrot jest gościem, którego lubię oglądać, bo koleś umie zapasy. Naprawdę potrafi robić zapasy! – powiedział Cormier.

To było już jego drugie zejście do kostki w tej walce. Za pierwszym razem też zszedł do kostki. Nie widzimy często takich zejść. Raz na jakiś czas się tylko zdarza. Widzieliśmy to u Khabiba, ale najczęściej widzimy zejścia na wysokości kolana albo krocza – przyznał Cruz.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Ciężka praca popłaca ❤
Dziękuje za wsparcie i motywacje! ❤
18:1 ⚔️ do zobaczenia na szczycie 😎
Dajcie złapać oddech i opowiem więcej

Uzair Abdurakov – bo o nim mowa – nie będzie dobrze wspominał gali Eagle FC 35. Zawodnik, który występował w głównej walce tego wydarzenia przegrał przez jednogłośną decyzje sędziowską. Nie wynik jednak wzbudził najwięcej emocji…

Krzysztof Bosak reaguje na inicjatywę Andrzeja Wasilewskiego! Co z tego wyniknie?

Wczoraj pisaliśmy o ciekawej propozycji znanego promotora bokserskiego Andrzeja Wasilewskiego, który planuje otworzyć się na rynek freak fightów. Na wspomnianą ofertę zareagował jeden z liderów Konfederacji, Krzysztof Bosak.