MMA PLFAME MMAMirek Okniński komentuje zamieszanie przy FAME MMA: Takie bogate, a tu pas chcą zabrać!

Mirek Okniński komentuje zamieszanie przy FAME MMA: Takie bogate, a tu pas chcą zabrać!

Mirosław Okniński nie odpuszcza! Tym razem uznany trener w mediach społecznościowych zareagował na zamieszanie przy ”Lil Masti”. Aniela Bogusz została pozbawiona pasa FAME MMA.

Do debiutu doszło dwudziestego drugiego czerwca 2019 roku. Bogusz w Częstochowie szybko w pierwszej odsłonie znalazła sposób na pokonanie Marta Linkiewicz. Przypomnijmy, że była to jedyna przegrana ”Linki Master” w FAME MMA.

Okniński reaguje: Nie oddawaj pasa!

Mirosław Okniński szybko zareagował w mediach społecznościowych na ostatnie zamieszanie przy Anieli Bogusz, która została pozbawiona pasa FAME MMA.

Ladne jaja Fame MMA takie bogote a tu pas chca zabrac

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, February 9, 2021

Ladne jaja Fame MMA takie bogote a tu pas chca zabrac

Nie oddawaj Pasa Fame MMASlabo bardzo slabo

Posted by Mirek Okniński on Monday, February 8, 2021

Nie oddawaj Pasa Fame MMA. Slabo bardzo slabo

Taka bogata Federacja zrobi sobie nowy .Panie R……. daj Pan spokoj.

Posted by Mirek Okniński on Sunday, February 7, 2021

Taka bogata Federacja zrobi sobie nowy .Panie R……. daj Pan spokoj.

Przypomnijmy, że Mirosław Okniński już w najbliższą sobotę pojawi się na pierwszej edycji MMA VIP. W jakiej roli? Trener Mirosław będzie sędzią w klatce!

Okniński zamierza wspierać Marcina Najmana, ponieważ jak podkreśla ”El Testosteron” bardziej mu pomógł niż zaszkodził.

Chętnie będę wspierał ten projekt, dlatego że wszyscy jak Marcin wygrał z Bonusem  – ”O Marcin najlepszy/najwspanialszy” prawie bohater narodowy (śmiech)! A teraz jak z tym Kasjo wyszło co wyszło no to tam niby wszyscy się odwrócili. Ja lubię iść pod prąd i specjalnie zgodziłem się sędziować, a szczególnie może to być pstryczek w stronę FAME MMA. Uwielbiam im dawać pstryczka, pozdrawiam Panie Krzysiu, tutaj do Pana macham (śmiech) […] Znamy się i lubimy. Marcin jest barwną postacią, więcej mi pomógł niż zaszkodził w przeciwieństwie do innych, więc ja mu pomogę.    

Zobacz także:

Jest problem ze zwrotem pasa Lil Masti! Jak to się zakończy?

Nie kończy się temat Anieli Bogusz, która została pozbawiona pasa FAME MMA. ”Lil Masti” w mediach społecznościowych zapowiedziała dłuższe wideo, gdzie ma przedstawić całą sytuację. Aniela gwarantuje, że została oszukana!

Khabib wymarzona walka? Będziecie zaskoczeni!

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest wymarzona walka Khabiba Nurmagomedovowa? Mistrz wagi lekkiej UFC w rozmowie z Match TV ujawnił, jaką walkę by zorganizował, jeśli przenieślibyśmy marzenia na grunt rzeczywistości.