MMA PLBrock LesnarWymarzona walka Khabiba: Jeśli miałbym taką zestawić, to zdecydowanie…

Wymarzona walka Khabiba: Jeśli miałbym taką zestawić, to zdecydowanie…

Zastanawialiście się kiedyś jaka jest wymarzona walka Khabiba Nurmagomedovowa? Mistrz wagi lekkiej UFC w rozmowie z Match TV ujawnił, jaką walkę by zorganizował, jeśli przenieślibyśmy marzenia na grunt rzeczywistości.

Wymarzona walka Khabiba
Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov

Khabib obecnie pozostaje w “zawieszeniu” jako mistrz UFC. Rosjanin zapowiedział koniec przygody ze sportem (na prośbę swojej matki), ale organizacja UFC chce zestawić go jeszcze jeden, ostatni raz w oktagonie.

Sam Nurmagomedov nie ucieka od mediów i można go zobaczyć na antenach rosyjskiej telewizji. W rozmowie ze wspomnianym Match TV przyznał, jaką walkę zorganizowałby, gdyby miał ku temu możliwości.

Wymarzona walka Khabiba: Jeśli miałbym taką zestawić, to zdecydowanie…

To jak to wygląda w jego przypadku? Posłuchajmy:

“Jeśli miałbym taką walkę zestawić i jeśli mógłbym pofantazjować, to byłaby to walka Brocka Lesnara w wadze ciężkiej. Jeśli to byłoby możliwe, to zestawiłbym go z Fedorem Emelianenko. Gwiazda rosyjskiego MMA kontra gwiazda amerykańskiego MMA. To zdecydowanie byłaby ta walka. Nie wiem czy do niej kiedykolwiek dojdzie, ale wszystko jest możliwe.”

Swego czasu Fedor i Brock Lesnar byli uznawani za najlepszych zawodników wagi ciężkiej w śwkiatowym MMA. Plany ich zestawienia miał szef UFC, Dana White, ale nigdy się one nie zrealizowały. Fedor Emelianenko nigdy nie zdecydował się na walkę w oktagonie UFC.

Jak myślicie, czy ta walka jest jeszcze możliwa do zorganizowania?

Zobacz także:

Czekając na FEN 32: zobacz najlepsze skończenia walk przez Mateusza Rębeckiego [WIDEO]

Możemy sobie umilić czas czekając na galę FEN 32. Wrocławska organizacja opublikowała w sieci wideo, na którym zaprezentowała najlepsze skończenia walk przez swojego mistrza Mateusza Rębeckiego.

Babilon MMA 19: rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek w warszawski Explosion Club odbędzie się gala Babilon MMA 19. Zaplanowano tam kilka emocjonujących pojedynków, w tym eliminator do walki o pas wagi ciężkiej.

Widzieliście sylwetkę Israela Adesanyi? Nigeryjczyk gotowy na wojnę z Błachowiczem!

Israel Adesanya (20-0) pokazał jak wygląda jego sylwetka przed przejściem do wyższej kategorii wagowej. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis