MMA PLFAME MMAJest problem ze zwrotem pasa FAME MMA! Lil Masti: Pokaże jak mijają się z prawdą!

Jest problem ze zwrotem pasa FAME MMA! Lil Masti: Pokaże jak mijają się z prawdą!

Nie kończy się temat Anieli Bogusz, która została pozbawiona pasa FAME MMA. ”Lil Masti” w mediach społecznościowych zapowiedziała dłuższe wideo, gdzie ma przedstawić całą sytuację. Aniela gwarantuje, że została oszukana!

Nie zanosi się, aby ta decyzja uległa zmianie. Wiemy kto zawalczy o zwakowany pas. Marta Linkiewicz (3-1) ma już to zagwarantowane. Kto będzie przeciwniczką? Zwyciężczyni pojedynku Kamila Wybrańczyk vs Zusje, do którego dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 9.

Lil Masti: To wszystko jest kłamstwem!

Krzysztof Rozpara w rozmowie z portale mma bądź na bieżąco obszernie skomentował sytuację z ”Lil Masti”. Jeden z właścicieli FAME MMA powiedział, że jest problem z odzyskaniem pasa.

Znaczy tego pasa na razie nam się zabrać fizycznie nie udało. Mamy tutaj dość nieprzyjemny konflikt. Lil Masti odmawia zwrotu tego pasa. Ja zaznaczam, że pas jest własnością federacji i zostaje przekazany mistrzowi na czas gdy jest tym mistrzem. Tutaj ze względu na to, że przez ponad rok czasu nie odbyła się żadna walka, żadna obrona pasa, nie udało nam się dojść do porozumienia. Rozmowy, które mieliśmy ostatnio, gdzie zmierzaliśmy do tego żeby do takiej walki doszło.. no praktycznie zostały zerwane przez brak możliwości znalezienia porozumienia w kwestiach finansowych. Oczekiwania drugiej strony są wręcz absurdalne, nie mamy możliwości ich spełnić. W związku z tym nie mamy możliwości skonstruowania tej walki i zażądaliśmy zwrotu tego pasa, zwakowania go. Ewidentnie Lil Masti nie jest chętna, aby dojść z nami do porozumienia. Rozmowy, które już były nawet na poziomie prawników – które zaczęły dawać jakieś szanse na komunikację nagle zostały zablokowane przez publikacje, które Lil Masti wrzucała w ciągu ostatnich kilku dni. Ja tu spotkałem się na ostatnim insta stories z zarzutem takim, że została źle potraktowana. Ja na negocjacjach, gdy padły żądania finansowe to troszkę puściły mi nerwy, nikogo nie obraziłem, nic nie zrobiłem. Po prostu wstałem i wyszedłem. Na rozmowie został prezes i Piotr, który te spotkanie organizował. Oni rozmawiali w imieniu firmy, więc nie wydaje mi się, że coś bardzo niestosownego zaszło. Ja po prostu jeżeli rozmieramy się tak mocno między ofertą, a oczekiwaniami to nie widzę przestrzeni na rozmowy. A dodajmy, że nasza oferta była bardzo zbliżona do poziomu wynagrodzenia za poprzednią walkę, która odbywała się na obiekcie z 6,5 tysięczną publicznością, w czasie gdy jeszcze nikt nawet nie słyszał o koronawirusie, a jednak dziś mówimy o zupełnie innej gali bez publiczności. Chyba nie jest ciężko przeliczyć jak duży wpływ traci organizator jeśli nie może sprzedawać biletów. Jesteśmy po roku z tą pandemią, a jednak FAME zarabia na sprzedaży biletów i PPV, więc to nie jest tak, że my nagle mamy więcej pieniędzy, bo nie sprzedajemy.. A jednak proponujemy podobne wynagrodzenie, ale wymagania są kilkukrotnie wyższe, no to nie znajdziemy porozumienia.

Dziś Aniela Bogusz postanowiła ponownie poruszyć słowa włodarzy na ostatniej konferencji prasowej. ”Lil Masti” gwarantuje, że została oszukana.

Co do FAME MMA pas na ten moment jest cały czas u mnie. Tak jak obiecałam nagrywam film, w którym dokładnie wszystko opowiem. W którym pokaże jak bardzo mijają się z prawdą w tym co mówią właściciele FAME MMA.  Jeśli chodzi o to kiedy ten film wyjdzie no to myślę, że to będzie jutro bądź pojutrze. Bo ja cały czas z prawnikiem ustalam co mogę powiedzieć, a co nie. Muszę ten film oczywiście jeszcze wysłać prawnikowi do autoryzacji, więc kochani będzie ten film, ale musicie uzbroić się w cierpliwość. Dzięki za wasze wsparcie w tej całej sytuacji. I tak osobiście jak ja się teraz czuje, bo dostaje dużo takich zapytań ”Jak się teraz czuje psychicznie”. No jak każdy by się czuł na moim miejscu, czuje bardzo dużo takich złych emocji. Zwłaszcza czuję się oszukana czytając te wszystkie zarzuty w moją stronę, że podałam niebotyczną sumę, nie chciałam się dogadać, że odmówiłam walki… To  wszystko jest kłamstwem, i dlatego nagrywam ten film żebyście poznali prawdę.                  

FAME MMA

Lil Masti nie zgadza się ze słowami FAME MMA!

Posted by MMA SHOTY on Monday, February 8, 2021

Zobacz także:

Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyć w UFC! Zaskoczeni?

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.