MMA PLOktagonMiłosne kłopoty gwiazdy MMA! O wszystkim opowiedział na instagramie!

Miłosne kłopoty gwiazdy MMA! O wszystkim opowiedział na instagramie!

Dziwne czasy! Karlos Vemola (31-6) w mediach społecznościowych poinformował o zakończonym związku z Lelą Ceterovą. Reprezentant Czech podczas relacji na żywo – na instagramie zdradził powody.

Vemola

”Terminator” w swojej barwnej karierze miał szansę powalczyć w największej organizacji na świecie. 36-latek w UFC stoczył sześć walk – z czego dwa zwyciężył.

Vemola aktualnie może pochwalić się passą czterech zwycięstw z rzędu. Wszystkie stoczył pod banderą organizacji Oktagon. W ostatniej bez problemów poddał Milana Datelinka.

Vemola: Nigdy nie piorę bielizny w mediach społecznościowych, ale…

Karlos Vemola (31-6) nie wytrzymał! Czeska gwiazda MMA na instagramie poinformowała o swoich problemach miłosnych. Karlos zapewnia, że Lela Ceterova nie była mu wierna i to koniec ich związku.

Nigdy nie piorę bielizny w mediach społecznościowych, ale niestety dzisiaj nie mogę postąpić inaczej. Dowiedziałem się, że ma romans z innym kolesiem. To jest jeszcze gorsze, bo był moim dobrym przyjacielem. Ona teraz chce wszędzie na mediach społecznościowych zamieszczać wpisy, że jestem niewiernym, że ją pobiłem i tak dalej (…) Można sobie wyobrazić, kiedy złapiesz kobietę z bardzo dobrym przyjacielem, więc policzki zaczynają latać. Tylko on dostał klapsa, on dostał dwa. Nie za spanie z moją żoną, ale za bycie świnią. Nawet nie dotknąłem Leli (…) Kocham Lelę ogromnie, kocham moje dzieci. Cokolwiek byś nie przeczytał o tym, że ją skrzywdziłem, zdradziłem i tak dalej, nie zamierzam na to odpowiadać. Mimo, że popełniłem wiele błędów, to jest to oficjalny koniec mnie i Leli Cetery. Przepraszam nasze dzieci, przepraszam panią Kaiser i jej dzieci.

Lela Ceterova gwarantuje, że nie dopuściła się zdrady. Vemola miał cały film zapisany na profilu przez kilka godzin. W przeciągu dnia jednak postanowił go usunąć. 

Mamy wyłącznie robocze relacje z panem, o którym wspomina Karlos, i Karlos też, więc nie rozumiem tej sytuacji – powiedziała Lela portalowi markiza.sk.

Zobacz także:

MMA VIP 4 oficjalnie nie w Kielcach! Najman z pałą w ręku zapowiada: To może gala w Pruszkowie?

Można to już napisać oficjalnie! Gala MMA VIP 4 ostatecznie nie odbędzie się w Kielcach! Rządzący miastem wycofują się z umożliwienia wynajęcia hali organizatorom imprezy, która zapowiedziana jest na dzień 25 lutego.

Żurom o sytuacji z Słowikiem: Jak ktoś odsiedział wyroki, wyszedł, no to co to za problem! Co wy na to?

Andrzej Żuromski dwudziestego piątego lutego stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” po konferencji został zapytany o niespodziewane ogłoszenie. Mowa o bossie MMA VIP, którym okazał się Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” – jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis