MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 4 oficjalnie nie w Kielcach! Najman z pałą w ręku zapowiada: To może gala w Pruszkowie?

MMA VIP 4 oficjalnie nie w Kielcach! Najman z pałą w ręku zapowiada: To może gala w Pruszkowie?

Można to już napisać oficjalnie! Gala MMA VIP 4 ostatecznie nie odbędzie się w Kielcach! Rządzący miastem wycofują się z umożliwienia wynajęcia hali organizatorom imprezy, która zapowiedziana jest na dzień 25 lutego.

MMA VIP 4

Kielce wycofały się z rozmów z MMA VIP z powodu angażu przez freakową organizację gangstera i przestępcy – Andrzeja Z., ps. Słowik, który w sobotę został zaprezentowany “bossem” freakowej organizacji.

MMA VIP 4 oficjalnie nie w Kielcach! Najman z pałą w ręku zapowiada: To może gala w Pruszkowie?

Informację o rezygnacji Kielc z wpuszczenia MMA VIP do swojego miasta przekazał opinii publicznej radny miejski Marcin Stępniewski, odpowiadając na pytanie dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego:

“Dobry wieczór, oficjalne stanowisko władz Kielc jest takie, że wydarzenie nie odbędzie się w obiektach miejskich, umowa nie była zawarta, a więc nie ma decyzji o odwołaniu eventu. Od siebie dodam “dziękuję” dla Pana, bo gdyby nie rozgłos to umowa zostałaby zawarta w tym tygodniu.”

Ale co to dla Najmana? “El Testosteron” potrafi wkładać kij w mrowisko i wrzucił w media społecznościowe zdjęcie, na którym siedzi na tronie z pałą w ręku i zapowiada organizację gali MMA VIP 4 w… Pruszkowie.

Warto zaznaczyć, że gangsterska otoczka w postaci “Słowika” czy “Miśka z Nadarzyna”, który jest rywalem Najmana na MMA VIP 4 doda tej imprezie dodatkowego “uroku”, jeśli faktycznie odbędzie się ona w Pruszkowie.

Zobacz także:

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie! Widzieliście?

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko! Co wy na to?

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Michał Andryszak vs. Geronimo dos Santos w walce wieczoru gali FEN 38

Geronimo dos Santos (44-23-1, 31 KO, 8 SUB) podejmie Michała Andryszaka (22-10, 14 KO, 7 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night, która 22 stycznia odbędzie się w Arenie Ostrów. Będzie to walka wieczoru tej edycji. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis