MMA PLMMA-VIPŻurom o sytuacji z Słowikiem: Jak ktoś odsiedział wyroki, wyszedł, no to co to za problem!

Żurom o sytuacji z Słowikiem: Jak ktoś odsiedział wyroki, wyszedł, no to co to za problem!

Andrzej Żuromski dwudziestego piątego lutego stoczy swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” po konferencji został zapytany o niespodziewane ogłoszenie. Mowa o bossie MMA VIP, którym okazał się Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” – jeden z przywódców gangu pruszkowskiego.

Żurom

Andrzej Żuromski na najbliższej gali MMA VIP 4 zmierzy się z Tomaszem Chicem. ”Misiek z Nadarzyna” zaś w walce wieczoru podejmie  ”El Testosterona”.

Dwa Andrzeje 🙂 Znamy się i specjalnie dla Pomawiaczy i Hejterów wkrótce specjalne video, by zamknąć gęby 🙂 Dziękujemy za uwagę i pozdrawiamy normalnych !!!!

Żurom komentuje: Mike Tyson miał problemy z prawem!

Andrzej Żuromski nie widzi problemu w tym, że Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” jest bossem organizacji MMA VIP.

Jak ktoś odsiedział wyroki, wyszedł, no to co to za problem, że się pojawi na danej gali, na danej konferencji prasowej? (..) Zawsze ktoś się trafi, kto miał problemy z prawem. Mike Tyson miał problemy z prawem. Conor McGregor miał problemy z prawem. Różni zawodnicy światowego formatu, nie tylko polskiego, mieli problemy z prawem. Artur Szpilka miał problemy z prawem. Świętej pamięci Dawid Kostecki miał problemy z prawem. I to nie przeszkadzało nikomu

Zobacz także:

Krzysztof Stanowski rozjeżdża Marcina Najmana: Biblia? Twoją Biblią jest książeczka czekowa!

Krzysztof Stanowski nazwał ten odcinek swojego autorskiego programu – Dziennikarskie Zero – najważniejszym. Dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego rozjeżdża w tym materiale Marcina Najmana.

KSW 66: Tomasz Romanowski ma duże problemy ze zrobieniem wagi? Poprosił rywala i sztab o zmianę limitu!

Zmiana w karcie walk KSW 66. Nie chodzi jednak o roszady w poszczególnych zestawieniach, a o ich kategorie wagowe. Pojedynek Romanowskiego z Kaszubowskiego odbędzie się w limicie do 79kg.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis