Menadżer Agnieszki Niedźwiedź: Lipski? „Mi to wygląda na łatwą walkę”

Na gali KSW 43 w Łodzi Ariane Lipski (11-3) po raz drugi obroniła pas mistrzowski kategorii muszej KSW. Argentynka Silvana Juarez Gomez (6-2) postawiła jej jednak nadspodziewanie trudne warunki, w związku z czym występ Brazylijki nie zachwycił fanów tak jak to było w przypadku poprzednich pojedynków.

Czołową zawodniczką kategorii muszej w Polsce jest Agnieszka Niedźwiedź (10-1). Na temat potencjalnego pojedynku z mistrzynią KSW wypowiedział się w mediach społecznościowych menadżer zawodniczki, który nie uznał Lipski za wielkie wyzwanie.

Przypomnijmy, że „Kuma” doznała niedawno pierwszej porażki w zawodowej karierze, przegrywając walkę mistrzowską na Invicta FC 26.  Po 5-rundowym boju pokonała ją Jennifer Maia (15-4-1), która niedawno podpisała kontrakt z UFC.

Starcie takie zapowiadałoby się bardzo ciekawie  i z pewnością wzbudziłoby zainteresowanie fanów.Trudnością jest jednak fakt, że organizacja KSW może nie być skłonna na angaż Niedźwiedź na jedną walkę, a Polka może rywalizować w Invicta FC (lub w przyszłości w UFC) ze znacznie lepszymi przeciwniczkami, co dla rozwijającej się 23-letniej zawodniczki ma zapewne duże znaczenie.