MMA PLIgrzyska OlimpijskieMedalista olimpijski oskarżony o zabójstwo! Gruzinowi grozi duży wyrok!

Medalista olimpijski oskarżony o zabójstwo! Gruzinowi grozi duży wyrok!

Zurab Zwiadauri jest pierwszym w historii medalistą olimpijskim z Gruzji! 40-latka czekają duże problemy. Gruzin został zatrzymany i oskarżony o zabójstwo. Złotemu medaliście grozi do piętnastu lat więzienia.

Gruzin

Zurab największy sukces w karierze odnotował w 2004 roku na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. Właśnie wtedy w kategorii do 90 kilogramów zdobył złoty medal. Zwiadauri również dwukrotnie zdobył srebrny medal mistrzostw świata oraz brązowy krążek na mistrzostwach Europy.

Gruzina czeka duża kara!

Zurab Zwiadauri to jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w Gruzji. 40-latek w ostatnich dniach został zatrzymany w wiosce Cinandali i oskarżony o zabójstwo.

Właśnie w tym miejscu doszło do strzelaniny – w wyniku jej zginęły trzy osoby. Gruzińskie media donoszą, że doszło do kłótni pomiędzy grupą mężczyzn. Były judoka miał zastrzelić mężczyznę, który wcześniej zabił jego brata. 

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie coraz więcej zawodników MMA reprezentujących Gruzje zaskakuje pod szyldem UFC. Mowa tutaj o – Merabie Dvalishvili czy Giga Chikadze, 

Zobacz także:

Marcin Wrzosek o walce wieczoru FAME MMA 11: Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył! Kto byłby lepszą opcją – Mańkowski czy Wrzosek?

Marcin Wrzosek (14-7) był obecny podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11. ”Polish Zombie” skomentował ogłoszoną walkę wieczoru, która zaskoczyła wielu. Borys Mańkowski stoczy drugą walkę z Normanem Parke. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Tańcula przeprasza za słowa o dopingu: Znam wielu sportowców, którzy nie biją i mogli poczuć się urażeni! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula postanowił szybko zareagować! ”Aroy” ponownie został zapytany o doping. Reakcja była pod wpływem emocji. Zawodnik FAME MMA stwierdził wtedy, że każdy ”bije teścia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis