MMA PLArek TańculaTańcula przeprasza za słowa o dopingu: Znam wielu sportowców, którzy nie biją i mogli poczuć się urażeni!

Tańcula przeprasza za słowa o dopingu: Znam wielu sportowców, którzy nie biją i mogli poczuć się urażeni!

Arkadiusz Tańcula postanowił szybko zareagować! ”Aroy” ponownie został zapytany o doping. Reakcja była pod wpływem emocji. Zawodnik FAME MMA stwierdził wtedy, że każdy ”bije teścia”.

Tańcula

Była to rozmowa z portalem fansportu.pl

Do tego wszystkiego podchodzę mądrzej. Mniej trenuję, lepsza dieta, wywaliłem wszystkie substancje. Bo wszyscy mi tam piszą sterydy, sterydy, sterydy, a kto kurwa w Polsce nie bierze sterydów ze sportowców? Wy myślicie, że żyjecie w takim świecie. Każdy bije teścia, każdy zawodnik MMA, przynajmniej w Polsce, który walczy, na każdej federacji się tutaj bije. Znam ich wszystkich osobiście i każdy bije. A tak się do mnie przyczepili.

Tańcula: Oczywiście jest to nieprawdą!

Arkadiusz Tańcula postanowił szybko zareagować i sprostować swoją wypowiedź. ”Aroy” zapewnia, że takie słowa mogły urazić osoby z jego otoczenia.

Oczywiście jest to nieprawdą, bo znam wielu sportowców, którzy nie biją i ci właśnie mogli poczuć się urażeni moją wypowiedzią. Za co serdecznie was chciałem przeprosić, to były emocje, to był 15 wywiad, który dawałem i po prostu strzelił mnie szlag.

Zobacz także:

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi! Będą z tego dymy?

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis