MMA PLFAME MMAMarcin Wrzosek o walce wieczoru FAME MMA 11: Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył!

Marcin Wrzosek o walce wieczoru FAME MMA 11: Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył!

Marcin Wrzosek (14-7) był obecny podczas pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11. ”Polish Zombie” skomentował ogłoszoną walkę wieczoru, która zaskoczyła wielu. Borys Mańkowski stoczy drugą walkę z Normanem Parke. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Wrzosek

Warto przypomnieć, że panowie mieli już okazję spotkać się w klatce. W marcu 2019 roku, kiedy na gali KSW 47 po 3-rundowej batalii lepszy okazał się „Stormin”. Starcie było bardzo wyrównane, dlatego obaj zawodnicy niejednokrotnie wspominali o potencjalnym rewanżu.

Wrzosek komentuje: Nasza walka z Parke była bliższa niż ich!

Marcin Wrzosek (14-7) w rozmowie z portalem 6PAKTV skomentował walkę wieczoru FAME MMA 11. Były mistrz KSW zapewnia, że jego rewanż z Normanem Parke byłby lepszym rozwiązaniem.

Walka okej, aczkolwiek powiedziałbym, że nasza walka z Parke była bliższa niż ich. W trzeciej rundzie Parke vs Mańkowski to Borys tylko leżał, płakał i był bity. Fajniej byłoby, gdybym to ja walczył, ale nie mam wyświetleń na YouTubie.

Zobacz także:

„Z aresztu zbiegł jeden z najniebezpieczniejszych ludzi w Europie – Roberto Soldić!”. Oficjalna zapowiedź KSW 63! Podoba się?

Federacja KSW rozpoczyna promocję gali KSW 63! „Z aresztu zbiegł jeden z najniebezpieczniejszych ludzi w Europie – Roberto Soldić”. Zapowiedź walki Soldić vs. Kincl

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC! Polak da radę?

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis