MMA PLKSWMartin Lewandowski o gwieździe KSW: Chyba żaden zawodnik nie budzi tak skrajnych emocji

Martin Lewandowski o gwieździe KSW: Chyba żaden zawodnik nie budzi tak skrajnych emocji

Foto: Facebook/ Martin Lewandowski

Martin Lewandowski wypowiedział się o gwieździe KSW, która wystąpiła w miniony weekend na gali KSW 56. Jego zdaniem najprawdopodobniej nikt w polskim MMA nie budzi tak skrajnych emocji.

Chodzi oczywiście o osobę mistrza wagi półciężkiej Tomasza Narkuna, który na KSW 56 obronił tytuł mistrzowski poddając Ivana Erslana. Chorwat przed starciem z “Żyrafą” był niepokonany:

Martin Lewandowski o gwieździe KSW: Chyba żaden zawodnik nie budzi tak skrajnych emocji

Tomasz Narkun oczywiście ma w kraju tyle samo sympatyków co krytyków, na co zwrócił uwagę jeden z właścicieli organizacji Martin Lewandowski;

“Chyba żaden zawodnik nie budzi tak skrajnych emocji jak Tomasz Narkun. Jedni go uwielbiają i gorąco mu kibicują, drudzy z automatu kibicują jego przeciwnikom. Ci drudzy mają od 5 lat wiele powodu do smutków, a ci pierwsi do radości. To w czym zgadzają się wszyscy wymienieni to fakt: Tomek jest absolutnie wybitnym sportowcem będącym aktualnie poza zasięgiem dla zawodników w jego kategorii wagowej.”

Chyba żaden zawodnik nie budzi tak skrajnych emocji jak Tomasz Narkun. Jedni go uwielbiają i gorąco mu kibicują, drudzy…

Posted by Martin Lewandowski on Wednesday, November 18, 2020

Jednocześnie zwracamy uwagę na słowa Martina Lewandowskiego, który tak charakteryzuje Tomasza Narkuna: jest absolutnie wybitnym sportowcem będącym aktualnie poza zasięgiem dla zawodników w jego kategorii wagowej.

Zgadzacie się?

Zobacz także:

Zawodnik KSW walczył mając koronawirusa? Marcin Wrzosek: Dlatego średnio mu poszło

Czy zawodnik KSW walczył mając koronawirusa? Taką tezę w mediach społecznościowych postawił były mistrz wagi piórkowej KSW Marcin Wrzosek. Przy okazji, zaprosił tego zawodnika do walki na początku 2021 roku.

Grzegorz Szulakowski chce Rajewskiego: Raju jaki Pejić? Coś tam kiedyś podkręcałeś

Grzegorz Szulakowski chce Łukasza Rajewskiego! Jeden z czołowych zawodników kategorii lekkiej w Polsce opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym wyzwał do walki “Raja”.

Popek Monster w świetnej formie! Stał się fit-świrem!

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA Popek Monster w świetnej formie! Były zawodnik KSW, który aktualnie związany jest z poznańską organizacją mieszanych sztuk walki na Instagramie pokazał, jak aktualnie prezentuje się jego forma.