MMA PLKSWMariusz Pudzianowski gotowy na walkę z gigantem! W przeszłości trenował z McGregorem!

Mariusz Pudzianowski gotowy na walkę z gigantem! W przeszłości trenował z McGregorem!

To byłby dopiero hit! Mariusz Pudzianowski (15-7) w mediach społecznościowych wyznał, że jest otwarty na starcie z ogromnym Hafþórem Júlíusem Björnssonem.

Hafþór Júlíus Björnsson ustanowił nowy rekord w martwym ciągu. Islandczyk to jeden z najlepszych strongmanów ostatnich lat. Występował również w niezwykle popularnym serialu “Gra o Tron”, gdzie wcielał się w postać Gregora Clegane’a zwanego “Górą”.

Kolejny kolos rywalem Pudziana?

Takie starcie wzbudziłoby duże zainteresowanie na całym świecie. Mariusz Pudzianowski (15-7) zapewnia, że jest otwarty na starcie z ogromnym Hafþórem Júlíusem Björnssonem.

Czemu by nie, jestem na tak!!🤜🤛👍

Czemu by nie, jestem na tak!!🤜🤛👍

Posted by Mariusz Pudzianowski on Thursday, July 22, 2021

Przypomnijmy, że reprezentant Islandii w tym roku miał zadebiutować w zawodowym boksie. Jego przeciwnikiem byłby Eddie Hall.

Björnsson ma za sobą również ważne doświadczenie. Islandczyk stoczył pokazową walkę. Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

Joanna Jędrzejczyk wspiera Kowalkiewicz przed powrotem do klatki UFC! Będzie zwycięstwo?

To jest piękny obrazek! Joanna Jędrzejczyk (16-4) była mistrzyni wagi słomkowej wspiera rodaczkę Karolinę Kowalkiewicz (12-6) przed powrotem do klatki UFC. Polka nie miała w ostatnim czasie szczęścia, a najbliższe starcie będzie kluczowe.