MMA PLGamrotWielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Mateusz Gamrot rekordzistą!

Mateusz Gamrot (19-1) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie. Sherdog.com poinformował, że skończenie ”Gamera” było najszybszą kimurą w historii organizacji.

Gamrot celuje wysoko! Były podwójny mistrz KSW zapewnia, że jego aktualnie wymarzonym przeciwnikiem jest Tony Ferguson (25-6).

Każde nazwisko jest wielkie i kto by to nie był, to naprawdę będzie gruba walka. Dla mnie wymarzonym rywalem byłby Tony Ferguson. Też jest stylistycznie bardzo dobry, jeśli trafiłbym na niego to byłbym najszczęśliwszy z całej tej 15-stki.

Zobacz także:

UFC: Jest nagranie z katorżniczego zbijania wagi Islama Makhacheva! [WIDEO] Widzieliście?

Islam Makhachev (20-1) przez wielu ekspertów i kibiców jest wskazywany jako przyszła gwiazda UFC w wadze lekkiej. Już niebawem możemy spodziewać się wielkich walk w wykonaniu Czeczena. Teraz pojawiło się nagranie z katorżniczego zbijania wagi…

Rafalala zadebiutuje w MMA na gali Marcina Najmana! [WIDEO] To już przesada?

Da się bardziej zaszokować? Organizacja MMA VIP w mediach społecznościowych poinformowała, że ich nowym nabytkiem została ”Rafalala”.