MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk wspiera Kowalkiewicz przed powrotem do klatki UFC!

Joanna Jędrzejczyk wspiera Kowalkiewicz przed powrotem do klatki UFC!

To jest piękny obrazek! Joanna Jędrzejczyk (16-4) była mistrzyni wagi słomkowej wspiera rodaczkę Karolinę Kowalkiewicz (12-6) przed powrotem do klatki UFC. Polka nie miała w ostatnim czasie szczęścia, a najbliższe starcie będzie kluczowe.

Jędrzejczyk

Karolina wraca po dłuższej przerwie, ale nie można się dziwić, bo przecież podopieczna Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka doznała poważnej kontuzji oka. Mowa o ostatniej walce, do której doszło pod koniec lutego. W Sydney nasza reprezentantka przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Xiaonan Yan (13-1). Polka już po pierwszej rundzie nie walczyła tylko z rywalką, ale również z poważną kontuzją.

Jędrzejczyk pomaga Kowalkiewicz!

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki największej organizacji na świecie. 35-latka podczas numerowanej gali UFC 265 zmierzy się z Jessicą Penne (13-5).

Kowalkiewicz pomaga jej była rywalka Joanna Jędrzejczyk (16-4). W ostatnim czasie to nie pierwszy raz, gdy JJ spotyka się na macie z Karoliną.

uż za trzy tygodnie @karolinakowalkiewicz wróci do oktagonu po dłuższej przerwie🔥 Bardzo cieszę się ze wspólnego treningu i dobrze jest zobaczyć Ciebie w mega dobrej formie😃 Nie mogę się doczekać twojej walki w Huston🏙 Już 7 sierpnia cała POLSKA będzie trzymać za Ciebie kciuki✊🏼 Czekacie na powrót K.K.🙋🏻‍♀️

🇵🇱. Już za trzy tygodnie @karolinakowalkiewicz wróci do oktagonu po dłuższej przerwie🔥 Bardzo cieszę się ze wspólnego…

Posted by Joanna Jedrzejczyk on Wednesday, July 21, 2021

Zobacz także:

Tony Ferguson to obecnie wymarzony przeciwnik Gamrota! Czy jest na to szansa?

To byłoby starcie! Mateusz Gamrot (19-1) zdradził kto jest obecnie jego wymarzonym przeciwnikiem. Polak już niedługo chciałby zmierzyć się z doświadczonym Tony Fergusonem (25-6).

Jacek Murański w formie! Zrzucił już dziewięć kilogramów! Kiedy nastąpi pierwsza walka?

Debiut Jacka Murańskiego w mieszanych sztukach walki to tylko kwestia czasu. Tym razem ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził, że zrzucił dziewięć kilogramów. Dlaczego? Pojawił się pewien pomysł z Pawłem Jóźwiakiem (Prezesem Fight Exclusive Night).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis