MMA PLArtur SzpilkaMarian Ziółkowski zawalczy w boksie? Artur Szpilka komentuje: Ma świetny boks!

Marian Ziółkowski zawalczy w boksie? Artur Szpilka komentuje: Ma świetny boks!

Marian Ziółkowski (23-8-1) ma za sobą pierwszą udaną obronę pasa kategorii lekkiej w organizacji KSW. Menedżer ”Golden Boya” na twitterze zapytał kibiców – co sądzą o walce jego zawodnika w formule bokserskiej. Taki pomysł skomentował również Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

Podopieczny Roberta Jocza pas obronił podczas sobotniej gali KSW 60. Doszło na niej do wyczekiwanej walki z Maciejem Kazieczko. Marian nie pierwszy raz udowodnił, że zrobił znaczące postępy. ”Golden Boy” miał dwukrotnie na deskach swojego przeciwnika. Ostatecznie pod koniec drugiej rundy znalazł sposób na poddanie rywala.

”Golden Boy” spróbuje sił w boksie?

Menedżer Artur Ostaszewski uważa, że walka Mariana Ziółkowskiego (23-8-1) w boksie jest dobrym pomysłem.

Tak sobie luźno myślę… Teraz taka moda na zawodników MMA w pięściarstwie. Marian Ziółkowski chyba by się nadał, jak mało kto. Są w zbliżonej wadze jacyś mocno rozpoznawalni pięściarze?

Ten pomysł poparł nasz czołowy ciężki Artur Szpilka (24-4, 16 KO), który uważa, że Marian ma dobry boks.

Marian ma akurat świetny boks

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna! Czekacie na tą walkę?

Mariusz Pudzianowski przed walką z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim na KSW 61 opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zapowiedział nadchodzącą konfrontację. “Pudzian” spodziewa się… wojny!

Rusza akcja #WalczNaFEN! Polska organizacja poszukuje zawodników do występu na majowej gali! Dobry pomysł?

W sieci rusza akcja #WalczNaFEN, w której udział może wziąć dosłownie każdy! Fight Exclusive Night rozpoczyna pionierski projekt, po którym można zostać zawodnikiem polskiej organizacji oraz wystąpić na gali FEN 34.