MMA PLNajnowszeJurasMariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna!

Mariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna!

Mariusz Pudzianowski przed walką z Łukaszem “Jurasem” Jurkowskim na KSW 61 opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zapowiedział nadchodzącą konfrontację. “Pudzian” spodziewa się… wojny!

Pudzianowski przed walką z Jurasem
Foto: Facebook/ Mariusz Pudzianowski

Walka Pudzianowski vs Jurkowski będzie main eventem gali KSW 61, która odbędzie się już 5 czerwca w Gdańsku. Obaj zawodnicy szykują się do walki w limicie wagi ciężkiej.

Mariusz Pudzianowski przed walką z Jurasem na KSW 61: Będzie wojna!

“Pudzian” na Facebooku opublikował zaskakujące zdjęcie pokazujące różnicę kilogramów między nim a “Jurasem”. Było to najprawdopodobniej w 2017 roku przed galą KSW 39.

Teraz obaj zmierzą się w klatce, a sam “Pudzian” zapowiedział “wojnę” w ich konfrontacji:

“Kiedyś przed galą na narodowym KSW39 jak kojarzę;)))) PUDZIAN vs JURAS KSW61 HURAAAA będzie wojna !! 115kg wtedy Juras 93kg :))))”

Kiedyś przed galą na narodowym KSW39 jak kojarzę;)))) PUDZIAN vs JURAS KSW61 HURAAAA będzie wojna !! 115kg wtedy Juras 93kg :))))

Posted by Mariusz Pudzianowski on Sunday, April 25, 2021

Mariusz Pudzianowski to żywa legenda KSW. Wielokrotny mistrz świata strongman walczy w największej polskiej organizacji już od 2009 roku. Obecnie “Pudzian” ma serię dwóch zwycięstw. Jeszcze w 2019 roku pokonał Erko Juna, zaś kilka tygodni temu Nikolę Milanovicia.

Łukasz Jurkowski to również ważna postać dla Federacji KSW. Wygrał on bowiem pierwszy turniej na KSW 1 jeszcze w 2004 roku. Obecnie “Juras” znany jest również jako komentator sportowy czy prowadzący program Ninja Warrior Polska. Po raz ostatni Jurkowski walczył w kwietniu 2019 roku odnosząc zwycięstwo nad Stjepanem Bekavacem.

Zobacz także:

Handlarz narkotyków podczas zatrzymania podał się za… Conora McGregora!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Wyspach Brytyjskich. Mieszkaniec Londynu, podczas zatrzymania przez funkcjonariuszy policji przedstawił się jako… Conor McGregor.

Martin Lewandowski o Parke: Nie podoba mi się to jak rozgrywa, co robi…

Martin Lewandowski został zapytany o następną walkę Normana Parke (28-7-1), gdzie w stawce będzie pas KSW. Wydaje się, że będzie ciężko o następny pojedynek ”Stormina” w największej organizacji w naszym kraju.

KSW: To byłby hit! Tomasz Sarara ma na celowniku rywala!

Tomasz Sarara to nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. O debiucie utytułowanego kick-boxera mówi się od dłuższego czasu. Sarara ma już w tym momencie na celowniku potencjalnego rywala.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis