Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMarcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Różalski

Była to walka wieczoru pierwszego eventu Genesis. To nowy projekt Macieja Kawulskiego (wszystkim znany jako jeden z właścicieli KSW). ”Płocki Barbarzyńca” wrócił do rywalizacji i stoczył swój pierwszy pojedynek w formule gołych pięści.

Różalski od początku do końca pokazał kawał serducha. Mocne wymiany, ale Josh Barnett wykorzystał choćby klincz, z którego wyprowadził sporo uderzeń. Ostatecznie Różalski nie został dopuszczony do trzeciej odsłony. Powodem było całkowicie zamknięte oko.

Różalski spotkał się z Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim.

Oooooo pewnie coś się dzieje, a można spotkanie towarzyske?

Były mistrz KSW w rozmowie z Olimp Sport zapewnia, że jeśli nie zawalczy w tym roku – to najprawdopodobniej nie zobaczymy go już w akcji.

Uważam, że gdybym był w mega formie, nie byłoby tych wszystkich historii to walka wyglądałaby na pewno inaczej. Nie mówię, że bym wygrał, bo może bym przegrał jak Ferdek ze mną przegrał w 16-sekund. Szybki nokaut, bo to jest jednak walka, ale ja mam sam do siebie taką ciekawostkę jakby to wyglądało, bo dużo dostaje pytań jak to jest bić się na gołe pięści. K*rwa nie wiem! Patrzę na chłopaków w GROMDZIE co walczą, u Denisa walczą w The War czy Krwawym Sporcie. Ja podziwiam tych chłopaków, ja zdejmuję czapkę i się kłaniam. Tak jak w GROMDZIE walczył Łukasz Parobiec, Dawid Żółtaszek – to są moi rówieśnicy rozumiesz? I oni mi dają motywację, ja ich podziwiam! Ja nie wiem jak to jest, mnie tam nie było. Ja stojąc w narożniku się zastanawiałem czy żelazo mi wróciło, czy jest dotlenienie, ja miałem takie akcje. Josh Barnett posadził mnie na kolana, a ja się zastanawiam, ale k*rwa jak? Może to jest wina tych psychotropów, a nie może to, a może powinienem wziąć to. Ja miałem takie akcje, stoję w narożniku między drugą, a trzecią rundą patrzę się przed siebie, a ja widzę jakieś lasy. Smoła coś do mnie gada, ja wk*rwiony, bo nie widzę na oko. Całe przygotowania poszły w pi*du, jeszcze te przygody z tym! Dlatego ja bym ich po rękach całował, a Josha bym na rękach nosił za to, że chciałby mi dać szansę jeszcze jednej walki, bo to nie będzie rewanż. Rewanż byłby wtedy, gdy walka jest wyrównana, w jakikolwiek sposób, nie ja byłem zdominowany, więc byłbym mu wdzięczny, gdyby coś takiego się wydarzyło. Tylko ja Ci powiem jeszcze jedną rzecz ja jeżeli w tym roku nie zawalczę to już nie walczę, już mi się nie chcę. Po prostu nie chce mi się już tego przechodzić, tych historii, tego wszystkiego, umęczony tym jestem i raczej nie zawalczę. Też nigdy nie mów hop, bo nagle przyjdzie jednak LeBanner i powie walczymy czwarty raz. Bardzo bym się cieszył i chciał, ale jest bardzo duże ryzyko, że jeżeli w tym roku nie zawalczę to już daje sobie spokój. 

Zobacz także:

Ryszard ”Szczena” zaprezentował umiejętności na tarczy! Wystarczy na Najmana? [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski zamierza zaskoczyć wszystkich już dwudziestego dziewiątego października. ”Szczena” wystąpi w walce wieczoru MMA VIP 3. Dąbrowski dostał dwie propozycje – walka z ”Rafalalą”, lub Marcinem Najmanem.

Tomasz Gromadzki zabiera głos! ”Zadyma” wstawia sprostowanie po utworzonej zbiórce! [WIDEO] Widzieliście?

Dużą burzę w mediach wywołała zbiórka dla ”Zadymy” po ostatniej gali GROMDA 6. Fundacja Wspierania Kultury i Sportu SILESIA założyła zbiórkę, aby spełnić marzenie Tomasza Gromadzkiego. Pięściarz postanowił w mediach społecznościowych skomentować całą sytuację.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis