MMA PLGROMDATomasz Gromadzki zabiera głos! ”Zadyma” wstawia sprostowanie po utworzonej zbiórce! [WIDEO]

Tomasz Gromadzki zabiera głos! ”Zadyma” wstawia sprostowanie po utworzonej zbiórce! [WIDEO]

Dużą burzę w mediach wywołała zbiórka dla ”Zadymy” po ostatniej gali GROMDA 6. Fundacja Wspierania Kultury i Sportu SILESIA założyła zbiórkę, aby spełnić marzenie Tomasza Gromadzkiego. Pięściarz postanowił w mediach społecznościowych skomentować całą sytuację.

Pomysł takiej zbiórki nie spodobała się środowiskowi. Głos zabrał chociażby trener Łukasz Zaborowski czy Łukasz Jurkowski.

Powstała zbiórka dla Tomka Gromadzkiego która on sam promuje. Zbiórka ma na celu zebranie 120 tys bo mu się należy za walkę. To nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Wielki wojownik niech lepiej odda to co tam ktoś wpłaci dla naprawdę potrzebujących.

Ale Ty jesteś naiwny chłopak.Maciej wystarczy ze ją udostępnia i dziękuje za wpłaty i się cieszy jak głupi.Dla mnie takie zachowania skreślają go jako mężczyznę i tyle.Mamy takie czasy ze rodzice biorą kredyty na chore dzieci i walczą a są tacy którzy żebrają kasę na każdym kroku

Laptop, walka, części samochodowe. Same shit. Zbiórki zostawcie naprawdę potrzebującym, a jak macie za mało w portfelu to się za robotę zabierzcie dla odmiany

”Zadyma” komentuje!

Tomasz Gromadzki postanowił szybko zareagować. Mowa o powstałej zbiórce. ”Zadyma” chce sprostować całą sytuację i przedstawić to ze swojej perspektywy.

Chciałbym, abyście oglądnęli tego live’a nawet po zakończeniu, bo mam coś ważnego do powiedzenia, ponieważ pojawiła się taka zbiórka w internecie na moją osobę. Oczywiście ona jest prawdziwa, ale nie do tego zmierzam. Chodzi po prostu o to, że ja po walce dwa dni dochodziłem do siebie w tym czasie moi znajomi, którzy mają tą fundację postanowili żeby też mi wynagrodzić za ten cały trud, za tą walkę, poświęcenie w tym ringu. No i nie wiedząc pewnych szczegółów, o których teraz powiem. Słuchajcie przede wszystkim do turnieju zgłosiłem się dobrowolnie, na swoje życzenie, wiedziałem jakie jest ryzyko zdrowotne oraz to jak będę wyglądał/co mi może się stać. Nikt mnie nie przymusił to było wszystko dobrowolnie. I teraz tak, bo w finale wiadomo reklamuje się tak, że zawodnik wygrywający dostaje 100 tysięcy, ale nikt nie wie co się dzieje z tym drugim. Bo wiadomo Vasyl dostaje ten wielki czek na transmisji, a drugi idzie gdzieś tam na bok. Nikt z nas nie jest głupi z zawodników, (śmiech) może nie aż tak głupi. Ja dostałem pieniądze za wygranie całego tego turnieju wtedy w lutym. Znalazł się sponsor GROMDY, który chciał, żebym bardzo dobrze był przygotowany do walki z Vasylem. To on mi sfinansował przejazdy wszystkie na sparingi/dalsze wyjazdy, catering dietetyczny, trenerów od treningów motorycznych. Kurczę po prostu całe zaplecze.          

Całe sprostowanie poniżej:

SPROSTOWANIE!!

Posted by Tomasz Gromadzki on Monday, September 20, 2021

Mowa jest o finałowej walce pomiędzy Tomaszem Gromadzkim, a Vasylem Halychem. Była to walka wieczoru GROMDY 6. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji, a wielu kibiców stwierdziło, że była to jedna z najlepszych gal Mariusza Grabowskiego oraz Mateusza Borka.

Zobacz także:

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO] Teraz walka z Polakiem?

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Potworna kontuzja zawodnika UFC! Walczył z nią do samego końca! Widzieliście?

Devin Clark (12-6) nie będzie dobrze wspominał walki w Las Vegas. Amerykanin w sobotę w tak zwanym co-main evencie UFC Vegas 37 zmierzył się z Ionem Cutelabą (16-6-1). Sama przegrana nie będzie największym problemem, a potworna kontuzja, o której mówił trenerom w przerwie.