MMA PLMarcin NajmanRyszard ”Szczena” zaprezentował umiejętności na tarczy! Wystarczy na Najmana? [WIDEO]

Ryszard ”Szczena” zaprezentował umiejętności na tarczy! Wystarczy na Najmana? [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski zamierza zaskoczyć wszystkich już dwudziestego dziewiątego października. ”Szczena” wystąpi w walce wieczoru MMA VIP 3. Dąbrowski dostał dwie propozycje – walka z ”Rafalalą”, lub Marcinem Najmanem.

Ryszard jeszcze nie tak dawno wspominał, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim, więc tutaj wybór był prosty. Były uczestnik ”Chłopaków do wzięcia” chce podjąć wyzwanie i wybrał pojedynek z ”El Testosteronem”.

”Szczena” w mieszanych sztukach walki zadebiutował na drugiej edycji w Częstochowie. Dąbrowski już w pierwszej odsłonie zastopował również debiutującego Alana ”Psychotropa” Gruchałe. Choć początek należał do przeciwnika.

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

”Szczena” w formie!

Ryszard Dąbrowski bierze na poważnie swoją przygodę w MMA. ”Szczena” tym razem w mediach społecznościowych zamieścił nagranie z treningu.

Dąbrowski w rozmowie z portalem fightsport.pl został zapytany o najbliższe przygotowania. ”Szczena” zamierza trenować w Ciechanowie na siłowni Szymona Kołeckiego. Niewykluczone, że medalista olimpijski pomoże Ryszardowi.

Oczywiście, cały czas się przygotowuję. Plan jest taki, żeby ćwiczyć u Szymona Kołeckiego na siłowni w Ciechanowie. Może z nim parę treningów się zrobi. Póki co ćwiczę sam.

Zobacz także:

Pudzianowski dalej w formie! Był lepszy od startujących na Mistrzostwach Polski! [WIDEO] Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski pozostaje w formie! Wojownik z Białej Rawskiej nie startuje w strongmenach już od lat, ale w Podegrodziu zawstydził konkurencję. Pudzianowski pokazał wszystkim, dlaczego był numerem jeden i zdobywał tak ważne sukcesy.

Pasha zawalczy w FAME MMA, a następnie w KSW?!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski jest obecnie jednym z najczęściej wymienianych nazwisk w kontekście debiutu w MMA. Sam zawodnik wyraża pełną gotowość do startu w mieszanych sztukach walki jednak enigmą pozostaje nadal organizacja, w której zadebiutuje 33-latek.