MMA PLGROMDAGROMDA 6: Tomasz Gromadzki zdradził na co przeznaczy wygraną po finale! Będziecie zaskoczeni!

GROMDA 6: Tomasz Gromadzki zdradził na co przeznaczy wygraną po finale! Będziecie zaskoczeni!

Już siedemnastego września odbędzie się szósta edycja GROMDY. W głównej walce zobaczymy wyczekiwany finał pomiędzy Tomaszem Gromadzkim, a Vasylem Halychem. ”Zadyma” już w tym momencie zdradził na co przeznaczy wygraną po finale.

Gromadzki

31-latek po kapitalnej wojnie z Rafałem Łazarkiem wystartował w turnieju. ”Zadyma” podczas trzeciej edycji pokazał, że doświadczenie wyniesione z boksu zawodowego ma wielkie znaczenie. Gromadzki przed czasem odprawił Pawła Strzelczyka, Daniela Więcławskiego oraz Dominika Machlika.

Gromadzki wie już na co przeznaczy pieniądze!

Tomasz Gromadzki w rozmowie z Super Expressem zdradził na co wyda pieniądze po potencjalnym zwycięstwie w finale. Przypomnijmy, że ”Zadyma” prowadzi dwie firmy pogrzebowe.

Jak wygram, to kupię do firmy nowy karawan.

Gromadzki w zawodowym boksie może popisać się rekordem jedenastu zwycięstw (w tym 3 przed czasem), czterech porażek oraz jednego remisu. Tomasz ostatni pojedynek stoczył we wrześniu poprzedniego roku, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Remigiusza Woza.

Zobacz także:

Będzie walka Don Kasjo vs Wrzosek?! Boxdel komentuje: Chętnie bym zobaczył taki pojedynek!

To byłoby kolejne hitowe starcie na gali FAME MMA! Michał Baron podczas ostatniego ”face to face” nie ukrywał, że chętnie zobaczyłby walkę ”Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem. Powstała też mocna wymiana zdań bowiem ”Król” był na linii.

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii! Jeszcze zaskoczy?

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis