MMA PLDon KasjoMarcin Najman po ogłoszeniu walki z Kasjo: Przecież Parke w tym oktagonie by go zgwa*cił! [WIDEO]

Marcin Najman po ogłoszeniu walki z Kasjo: Przecież Parke w tym oktagonie by go zgwa*cił! [WIDEO]

Marcin Najman (3-5) już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój drugi pożegnalny akt. W tak zwanym co-main evencie dojdzie do jego zestawienia z Kasjuszem Życińskim. Starcie odbędzie się na FAME MMA 8 w formule bokserskiej w małych rękawicach.

”El Testosteron” swój ostatni pojedynek stoczył na siódmej edycji w Łodzi. Były bokser bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował Dariusz Kazimierczuka (1-9), który w ostatnim czasie nawoływał do zmiany werdyktu. Dla 41-latka było to drugie zwycięstwo w organizacji FAME MMA.

Marcin Najman: Rzuciłby taką kwotę żeby do tego nie doszło!

Marcin Najman (3-5) jest pewny siebie przed listopadowym starciem. Częstochowianin zapewnia, że jego przeciwnik nie ma świadomości co to pojedynek z prawdziwym ciężkim.

Ponadto postanowiliśmy zapytać Marcina o jego typ w potencjalnej walce  Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke. Najman jest przekonany, że ”Stormin” bez problemów wyszedłby zwycięsko z tego pojedynku.

On wcale nie jest gotowy tylko tak mówi. Mówi tak, bo wie, że do takiej walki nie dojdzie. Gdyby realnie miało dojść do takiej walki to rzuciłby taką kwotę żeby do tego nie doszło. Przecież ten Norman Parke by go tam zgwałcił w tym oktagonie. Dajcie spokój.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Wrzosek typuje walkę Don Kasjo-Najman! Zaskoczeni?

”Polish Zombie” jest przekonany kto wygra starcie na FAME MMA 8. Wrzosek już parokrotnie na żywo widział freakowe eventy

To była dziwna gala! Kto już ma tego dość?

Aż dziwnie się patrzy na taki obrazek. A co ciekawe takich wydarzeń będzie więcej. O co chodzi? Sami zobaczcie