MMA PLDon KasjoMarcin Wrzosek o walce Don Kasjo-Najman: Kasjusz ma mocny cios. Jest dla mnie zdecydowanym faworytem!

Marcin Wrzosek o walce Don Kasjo-Najman: Kasjusz ma mocny cios. Jest dla mnie zdecydowanym faworytem!

Marcin Wrzosek (14-7) nigdy nie ukrywał, że z ciekawością obserwuje freakowe organizacje. Były mistrz KSW zdradził swoje typowanie zbliżającego się starcia Don Kasjo-Najman.

”Polish Zombie” jak tylko może pojawia się na galach FAME MMA. Wrzosek z ciekawością obserwuje freakową scenę MMA, a dodatkowo podkreśla, że również chętnie ogląda tak zwane ”dymy” na konferencjach prasowych.

Marcin Wrzosek: Ma zaskakująco dobrą kondycję pomimo stylu życia, który prowadzi!

Marcin Wrzosek (14-7) w programie Oktagon Live zdradził jaki ma typ na oficjalnie potwierdzony pojedynek, do którego dojdzie na FAME MMA 8. Już dwudziestego pierwszego listopada w tak zwanym co-main evencie dojdzie do zestawienia Kasjusza Życińskiego z Marcinem Najmanem. Będzie to starcie w formule bokserskiej w małych rękawicach!

Powiem tak, również nie będę osobą nie stronniczą w tym pojedynku. Jak wiadomo z Panem N. nie przepadamy za sobą. Nie wracajmy do tego konfliktu, bo ja to dawno zostawiłem za sobą, ale miał przyjemność też tarczować rzeczonego Kasjusz. Trenowałem jedną zawodniczkę do tej federacji i on jakby był jej gościem. Ma naprawdę mocny cios, ma dobre warunki, i zaskakująco dobrą kondycję pomimo stylu życia, który prowadzi. A poza tym wierzy w siebie i jest dla mnie zdecydowanym faworytem.

Kasjusz Życiński jak dotąd pozostaje niepokonany w organizacji FAME MMA. Na pełnym dystansie pokonał Adriana “Polaka” Polańskiego oraz Dawida “Ambro” Ambroziaka, z czego drugi pojedynek odbył się na zasadach kickboxingu. Na FAME MMA 6 poddał zaś Macieja Rataja.

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Kaczmarczyk po świetnym zwycięstwie! Chłopak daleko zajdzie?

Patryk Kaczmarczyk w piątek w Gliwicach zdobył szable mistrzowskie. Zobaczcie co powiedział Radomianin po ważnym zwycięstwie

Uczestnik ”Tylko Jeden” dostaje upragnioną walkę! Będziecie śledzić?

Piotrek Walawski pokazał się z dobrej strony w programie ”Tylko Jeden”. Teraz czas na nowe wyzwanie