MMA PLDon KasjoMarcin Najman pewny wygranej nad Don Kasjo: Będę ważył 100 kg i go dojadę

Marcin Najman pewny wygranej nad Don Kasjo: Będę ważył 100 kg i go dojadę

Foto: FAME MMA
Foto: FAME MMA

Marcin Najman jest pewny swojej wygranej nad Don Kasjo w walce, którą wczoraj oficjalnie ogłoszono na galę FAME MMA 8. Starcie “El Testosterona” z Kasjuszem Życińskim będzie co-main eventem imprezy.

Gala FAME MMA 8 oficjalnie odbędzie się 21 listopada. Pojedynek Najman-Don Kasjo został natomiast zakontraktowany jako pojedynek bokserski w małych rękawicach.

Rzekomo był to warunek Życińskiego, który nie chciał rywalizować z Najmanem w formule MMA.

Marcin Najman pewny wygranej nad Don Kasjo

Taką przynajmniej narrację przyjął Najman, który w mediach społecznościowych wyjaśnił fanom dlaczego ta walka nie odbywa się w formule MMA oraz przyznał, że jest niezwykle pewny siebie przed tą konfrontacją:

“Zadajecie mi mnóstwo pytań czy walka z Don Kasjo odbędzie się w mma czy obsrał zbroje? Odpowiadam.Obsrał zbroje i musiałem zgodzić się na boks, gdyż w innym przypadku do tej walki by nie doszło. Pragnę uspokoić fanów. Na walkę z tym Pajacem będę ważył 100 kg i go dojadę.”

Później “El Testosteron” opublikował kilka zdjęć ze swoich walk w formule MMA tłumacząc, że to właśnie są powody, przez które Don Kasjo uciekł od rywalizacji w formule mieszanych sztuk walki:

O FAME MMA 8

Gala FAME MMA 8 odbędzie się 21 listopada. W walce wieczoru zobaczymy nowy nabytek organizacji – youtubera Kacpra Blonskyego. Jego rywal na razie nie jest jeszcze znany.

Pewna natomiast jest walka nowego nabytku FAME MMA – Piotra Szeligi z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. Walka ta została już oficjalnie ogłoszona podczas ostatniej gali.

ROZPISKA FAME MMA 8:

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky vs. TBA

Pozostałe:
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Najman – walka w formule bokserskiej w małych rękawicach
Piotr Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [11-13.09.2020]

Przed nami kolejny weekend, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal MMA.

Zawodnik WOTORE o Popku: Moim zdaniem to pozer

Nowy zawodnik organizacji WOTORE wypowiedział się o gwieździe FAME MMA Popku Monsterze. Uczestnik zbliżającej się gali WOTORE 3 przyznał, że chętnie skrzyżowałby rękawice z muzykiem-celebrytą.

Lamon Brewster wspomina walkę z Gołotą: Tym mi ułatwił sprawę

Lamon Brewster w rozmowie z portalem Fightnews.com wspomina walkę z Andrzejem Gołotą, do której doszło w maju 2005 roku. Zakończyła się ona dramatycznie dla jednego z najlepszych pięściarzy w historii Polski.