MMA PLNajnowszeFAME MMAZawodnik WOTORE o Popku: Moim zdaniem to pozer

Zawodnik WOTORE o Popku: Moim zdaniem to pozer

Nowy zawodnik organizacji WOTORE wypowiedział się o gwieździe FAME MMA Popku Monsterze. Uczestnik zbliżającej się gali WOTORE 3 przyznał, że chętnie skrzyżowałby rękawice z muzykiem-celebrytą.

Zawodnik WOTORE o Popku
Foto: FAME MMA

Odważną opinię o Popku wyraził nowy zawodnik WOTORE Eric Olsen. Amerykanin jest jednym z faworytów nadchodzącej gali WOTORE 3, która odbędzie się w sobotę 19 września.

Zawodnik WOTORE o Popku: Moim zdaniem to pozer

Olson udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.wp.pl, w którym opowiedział między innymi o swoich planach po udziale w turnieju walk na gołe pięści. Jednym z nazwisk, którymi jest zainteresowany jest właśnie Paweł “Popek Monster” Mikołajuw:

“Kiedy wygram WOTORE, chcę walczyć z Pawełem “Popkiem” Mikołajuwem. Wygląda i pozuje na twardziela, ale zamierzam sprawdzić, czy nie gra. Moim zdaniem to pozer, nigdy nie spotkał kogoś takiego jak ja i nie walczył o życie. Jeśli Popek się nie odważy, wybiorę jednego z tych gości z WOTORE. Chcę toczyć SuperWalki na gołe pięści. Może być ten grzeczny Samociuk, który wygrał pierwszy turniej albo Wampir. Ten ostatni mi się podoba, to kawał zawodnika. Chcę z nim walczyć, to będzie wielka sprawa.”

Olsen jest przekonany, że wygra nadchodzący turniej WOTORE 3:

“Nie mogę się doczekać przyjazdu do Polski. Niestety skasuję trzech Polaków, ale to zła wiadomość wyłącznie dla nich. Wygram ten turniej i zmiotę trzech rywali, którzy staną mi na drodze. Polacy są spoko. Twardzi ludzie, dobrze walczą. Powtarzam, że nie mam nic do was. Lubię czytać książki historyczne i wiem, co was spotkało. Teraz możecie mnie nienawidzić, ale polubicie mnie w trakcie WOTORE za mój styl i przebojowość. Na koniec turnieju będę waszym ulubieńcem, tak to działa.”

Cała rozmowa portalu sportowefakty.wp.pl z Ericiem Olsenem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Lamon Brewster wspomina walkę z Gołotą: Tym mi ułatwił sprawę

Lamon Brewster w rozmowie z portalem Fightnews.com wspomina walkę z Andrzejem Gołotą, do której doszło w maju 2005 roku. Zakończyła się ona dramatycznie dla jednego z najlepszych pięściarzy w historii Polski.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [11-13.09.2020]

Przed nami kolejny weekend, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis