MMA PLFAME MMAMarcin Najman: Boxdel wchodzi w dupę Don Kasjo! [WIDEO]

Marcin Najman: Boxdel wchodzi w dupę Don Kasjo! [WIDEO]

Marcin Najman już w najbliższą sobotę zakończy swój konflikt z Kasjuszem Życińskim. Będzie to co-main event FAME MMA 8 w Łodzi.

Najman w zawodowym boksie stoczył dwadzieścia jeden pojedynków z czego piętnaście wygrał. To nie koniec, bo Marcin jedenaście walk zakończył przed czasem. Częstochowianin ma też za sobą walki z czołowymi zawodnikami w naszym kraju jak Andrzej Wawrzyk czy świętej pamięci Dawid Kostecki. W obu przypadkach starcie dla Marcina zakończyła się bolesną przegraną przed czasem. 

Najman: Gdybym powiedział, że źle się czuje w organizacji to bym skłamał!

Marcin Najman odpowiedział na pytanie czy czuje faworyzowanie Kasjusza Życińskiego przed ich nadchodzącym pojedynkiem. ”El Testosteron” jest co do tego przekonany wspominając ostatnie słowa Michała ”Boxdela” Barona w face to face, w którym wystąpił jedynie Kasjusz Życiński.

Boxdel. Powiedział to dzisiaj, bo ja tego nie oglądałem. Dostałem kilkanaście wiadomości typu cytuję ”Boxdel wchodzi w dupę Don Kasjo” i powiedziałem dzisiaj, bo dzwonili do mnie z tego studia. Powiedziałem, że nie oglądałem, bo nie oglądałem, ale mam jedynie taką relacje – że Boxdel wchodziłeś w dupę Don Kasjo. Nazwałem rzeczy po imieniu. Natomiast Boxdel jest tylko jednym z czterech tak naprawdę włodarzy i, gdybym powiedział, że źle się czuje w organizacji to bym skłamał. Organizacja dba o mnie od samego początku, czuje się tu dobrze i w żaden sposób zachowanie Boxdela tego nie zmienia, bo reszta zachowuje się bardzo dobrze.          

Cała rozmowa poniżej:

”El Testosteron” swoją przygodę z boksem zakończył po drugiej przegranej z Rihardem Bigisem. Anonimowy Łotysz wydawał się odpowiednim przeciwnikiem na koniec. Okazało się jednak, że Najman ma już coraz to większe urazy.

FAME MMA 8 – PPV

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Pająk w świetnej formie przed walką z Kwiecińskim! Będzie nokaut?

Ta walka zapowiada się emocjonująco. Już w sobotę czeka nas starcie Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Walka jest zakontraktowana w formule K-1

Ferrari o walce z Don Kasjo! Dojdzie do tego starcia?

Ferrari jest zainteresowany walką z Kasjuszem Życińskim, lecz jest jedno ”ale”. Chodzi oczywiście o formułę, w której miałoby dojść do starcia