MMA PLDon KasjoFerrari o walce z Don Kasjo: Myślę, że bym zdziwił wiele osób! [WIDEO]

Ferrari o walce z Don Kasjo: Myślę, że bym zdziwił wiele osób! [WIDEO]

Foto: FAME MMA

Amadeusz Ferrari nie ukrywa, że na zasadach MMA jest gotowy na starcie z Kasjuszem Życińskim. W ostatnim czasie nie brakowało mocnych słów, gdy chociażby ”Ferrari” pojawił się na linii podczas face to face z udziałem ”Don Kasjo”.

W walce wieczoru Kacper Blonsky zmierzy się z Marcinem Dubielem. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie pomiędzy ”Don Kasjo”, a ”El Testosteronem”, które zakontraktowane jest w formule bokserskiej w małych rękawicach. Swój debiut w organizacji odnotuje Piotr Pająk z kanału Podróże Wojownika. Jego przeciwnikiem będzie Alan Kwieciński.

Ferrari o walce z Don Kasjo: Bym musiał liczyć na jakiegoś lucky puncha!

Amadeusz Roślik jest otwarty na starcie z Kasjuszem Życińskim, lecz jest jedno ”ale”. Mowa oczywiście o formule, w której miałaby się odbyć pojedynek.

Wojtek czy ja cię namawiałem na walkę z Kasjuszem poza kulisami? Sam k*rwa dzwoniłem żeby ogarnął mi tego Kasjusza, więc jaka jest mowa o strachu. Do wagi byśmy się dogadali, bo ja mogę pójść w górę jestem elastyczny, a do zasad.. Nie ukrywam, że na zasadach Kasjusza w boksie no to bym musiał liczyć na jakiegoś lucky puncha. Najprawdopodobniej przegrałbym na jego zasadach, bo jest bokserem to by mnie wyboksował, ale na zasadach MMA jak najbardziej. Myślę, że bym zdziwił wiele osób.      

Cały materiał poniżej:

Amadeusz wstępnie na FAME MMA 8 miał zawalczyć z ”Filipkiem” w formule MMA, a ponadto nie było większych negocjacji jeśli mowa o kategorii wagowej. Pomysł ten zakończył się fiaskiem i ostatecznie organizacja zaproponowała walkę z ”Wiewiórem”. Amadeusz doszedł do porozumienia, ale tylko na starcie w formule K-1.

FAME MMA 8 – PPV

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Popek zdradził ile zarabiał w KSW! Zaskoczeni?

Popek zdradził ile zarobił za walkę w KSW. Jest to potężna kwota. Sami zobaczcie

Godlewska komentuje słowa Don Kasjo! Jak ta sprawa się zakończy?

Mamy odpowiedź. Monika Godlewska odpowiada na słowa Don Kasjo, który stwierdził, że miała ona romans z Marcinem Najmanem