MMA PLPająkFAME MMA 8: Piotr Pająk w świetnej formie przed walką z Kwiecińskim! [WIDEO]

FAME MMA 8: Piotr Pająk w świetnej formie przed walką z Kwiecińskim! [WIDEO]

To będzie najbardziej sportowe zestawienie jutrzejszej gali. Już w sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu Piotra Pająka w Fame MMA. Zawodnik znany z prowadzenia kanału “Podróże Wojownika” zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Obaj zawodnicy chętnie dzielą się relacjami z treningów na swoich mediach społecznościowych. Jak wynika z relacji Piotr Pająk spędził ostatnie tygodnie na treningach u wybitnego kickboksera Tomasza Makowskiego. Youtuber zamieścił na swoim Instagramie film z jednego z treningów.

Ciężki okres przygotowawczy za mną ! Ostatnie 3 tygodnie spędziłem u @tomek_maku_makowski 🥊😎 Dziękuje bardzo za przygotowanie mnie do tej walki i poprawienie moich błędów 😉😜 Wpadajcie do @maku.gym 🇵🇱 Polecam bardzo! Walka na @famemmatv już za 3dni! 
Dziękuje wszystkim tym którzy mnie wspierają 🔥🔥🔥 Dziękuje moim sponsorom za pomoc w przygotowaniu do tej walki 🔥

Alan Kwieciński także dzieli się ze swoimi fanami filmami na których relacjonuje treningi. Sądząc po nagraniach obaj zawodnicy będą świetnie przygotowani do jutrzejszego pojedynku.

Śmiem twierdzić że wkładam w te przygotowania najwięcej zdrowia, chęci i całego siebie ile jestem tylko w stanie. Nie pamiętam kiedy tak mocno zapierdalałem!!!! A na koniec dwugodzinnego treningu tarcze z trenerem @pacoteammyslowice
To będzie szczytowa forma.

Dotychczasowe kariery obu zawodników

Obaj zawodnicy są od dawna związani ze sportami walki. Piotr Pająk od prawie dwóch lat trenuje w słynnym klubie Fight Team Tiger Muai Thai. Nowy nabytek Fame MMA jest pierwszym Polakiem, który został zawodnikiem tego teamu. Dotychczas Pająk stoczył trzy walki w tajskim boksie. Pierwsza zakończyła się wygraną Polaka, później niestety przyszły dwie porażki. Należy jednak dodać, że zawodnicy z którymi przegrał Piotr Pająk to członek kadry narodowej Iranu oraz były zawodnik UFC i Bellatora. W 2018 roku Pająk został amatorskim mistrzem świata w MMA federacji WFMC.

Przeciwnik Piotra Pająka – Alan Kwieciński jest znany z udziału w programie Warsaw Shore. Po odejściu z reality show Kwieciński zdecydował się na pójście drogą Pawła Trybały, czyli na rozpoczęcie przygody ze sportami walki. Kwieciński stoczył dotychczas cztery pojedynki spośród których jeden wygrał, a trzykrotnie wychodził z klatki jako przegrany.

W swoim debiucie na zawodowych ringach Kwieciński zmierzył się z Michałem Miłkiem, z którym przegrał przez duszenie w trzeciej rundzie. Pierwszą walkę w Fame MMA stoczył marcu 2020 roku na szóstej gali. Rywal Piotra Pająka przegrał wówczas przez jednogłośną decyzję sędziów z Arkadiuszem Tańculą.

Karta walk FAME MMA 8

MMA: Kacper “Blonsky” Błoński vs. Marcin Dubiel
Boks w małych rękawicach: Marcin “El Testosteron” Najman vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
MMA: Michał “Sobota” Sobolewski vs. Filip “Filipek” Marcinek
K-1: Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
MMA: Paweł “Tybori” Tyburski vs. Gabriel “Arab” Al-Suwi
MMA: Piotr “Szeli” Szeliga vs. Piotr “Bestia” Piechowiak
MMA: Kamila “Zusje” Smogulecka vs. Dagmara Szewczyk
MMA: Patryk “Mortalcio” Baran vs. Mariusz “Hejter” Słoński
K-1: Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
MMA: Gamou Fall vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Don Kasjo zdradził ile wart jest pas króla! Zaskoczeni?

Kasjusz Życiński już w sobotę stoczy ważny pojedynek. Podczas FAME MMA 8 na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Najmanem