MMA PLFAME MMAMamy dokument! Jacek Murański przez wiele lat wspierał finansowo WOŚP!

Mamy dokument! Jacek Murański przez wiele lat wspierał finansowo WOŚP!

Mamy dokument, który potwierdza słowa Jacka Murańskiego z konferencji przed galą FAME MMA 15. ”Muran” stoczył wtedy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Jak się okazuje Jacek przez wiele lat wspierał finansowo WOŚP.

Murański

”Muran” podczas FAME MMA 15 stoczył swój drugi pojedynek w rzymskiej klatce. Był to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą.

”Aroy” wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów po pełnych 5-rundach. Murański ponownie pokazał, że ma charakter i twardą szczękę, ale jego ciosy na Tańculi nie robiły większego wrażenia.

Mamy dokument!

Oto dokument, który potwierdza słowa Jacka Murańskiego z jednej z konferencji. ”Muran” w latach 199-2009 wspierał organizację WOŚP.

Warto również wspomnieć, że FAME MMA ostatnio dotrzymało słowa i za inicjatywą Murańskiego wpłaciło 50 tysięcy na WOŚP oraz 50 tysięcy na Cartias Polska. Pisaliśmy o tym [TUTAJ]

Jacek Murański w tych latach był jednym z najbardziej znaczących darczyńców dla organizacji WOŚP.

W latach 1999-2009 czynnie w pracach sztabu uczestniczył Pan Jacek Murański. Swoim zaangażowaniem wydatnie pomógł w organizacji poszczególnych finałów WOŚP. Wielokrotnie poświęcał swój czas i pieniądze na wsparcie różnych działań. Pan Jacek Murański przez te wszystkie lata dzięki swojej pracy społecznej bardzo pomógł wielu dzieciom w leczeniu ich chorób.

Zobacz także:

Zawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami! Widzieliście?

Paweł Żygliński pojawił się w ostatnim odcinku ”Ninja Warrior” na kanale Polsatu. Zawodnik MMA przed i po swoim starciu miał ważne przesłanie. Żygliński apelował, że program musi cały czas być pokazywany, ponieważ inspiruje młodzież do ciężkiej pracy.

Tyson Fury? To nawet nie jest on! Oto rywal Michała Cichego na PRIME 3 [WIDEO]

Tyson Fury? To nawet nie jest on! Taką parafrazą internetowego klasyku można skomentować przebranie, jakie na II Konferencję przed galą PRIME 3 przyodział rywal dziennikarza MMA.PL Michała Cichego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis